Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wydech a la super drager
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
HKS
Czy ktos u nas produkuje albo sprzedaje cos podobnego do super dragera HKS'a, bo w ofercie widze przewaznie remusy, sebringi albo supersprint, z podwojna rura na koncu. Chce wywalic kata i poprowadzic gruba rure z koncowka ze stali szlachetnej. Za info z gory dziekuje

Widzialem ze s4killer ma zamontowane cos podobnego...

Pozdrawiam
mellow
[url=http://www.tomson.com.pl:39nqu07n]Tomson[/url:39nqu07n] ma fajne M-Tech'y tyle ze to chyba bardziej przypomina Apex'i N1
rennen
W Toma racing prawdopodobnie Ci zrobią.
HKS
Mam nadzieje ze ten "dyfuzor" ktory wyglada jak pas cnoty da sie wywalic kompletnie, bo nie wiem co mam rozumiec pod haslem "wymontowany dyfuzor". Wtedy by faktycznie niezle wygladal ten tlumik. To jest polski produkt? Cena sugeruje ze tak.
mellow
Oczywiscie ze wyciszacz da sie wyjac .... a co do ceny to podezewam ze to jest to samo co Apex'i tyle ze nie placisz za marke. Shifty ma zdaje sie takiego M-techa u siebie, napewno moze sie wypowiedziec co do jakosci tego tlumika. Mi tam sie podoba
HKS
Oczywiscie nie uparlem sie na super dragera, chodzilo mi o charakter wydechu, a to jest calkiem niezle, jedyne w tym stylu co widzialem u nas. Jak to produkuja w Polsce to gratulacje dla firmy, jezeli jakosc jest ok to sie nie bede dlugo zastanawial, bo cena jest dobra...
m@ciek
Tomaracing robi bardzo ładne wydechy.

Ten jest akurat do Supry.

Maxxx
http://www.el-tec.pl też ci zrobi taki wydech
HKS
Widze ze nie jest tak zle u nas, wyglada profesjonalnie.
Tylko szkoda ze wszystko w Wawie...
zyzy
mjugen rura od Malona za 250 zł na kazdej gieldze i w jacky
Shifty
CYTAT("HKS":3hrju8bv)
Mam nadzieje ze ten "dyfuzor" ktory wyglada jak pas cnoty da sie wywalic kompletnie, bo nie wiem co mam rozumiec pod haslem "wymontowany dyfuzor". Wtedy by faktycznie niezle wygladal ten tlumik. To jest polski produkt? Cena sugeruje ze tak.


Ja mam zrobiony przez tomsona wydech. Dyfuzor to fajna sprawa! Normalnie bez masz glosny sportowy wydech z kozacka koncowka.
Wkladasz mniej kozacki dyfuzor z tylu (30sec) i masz cichutko jak w seryjnym autku Dobra sprawa jak sie jedzie w trase lub tez jak jedziesz na przeglad

Jezeli chodzi o wykonanie calego wydechu oraz tlumikow ktore mam, to powiem ze kilka os ktore zajmuja sie wydechami w PL powiedzialy ze robota jest perfekcyjna
Pozdrawiam,
avanger
Shifty, masz zdjecia? Zapodaj prosze.
brt
CYTAT("m@ciek":21evr97m)
Tomaracing robi bardzo ładne wydechy.

Ten jest akurat do Supry.


Nowa kolekcja w planach wiosennych
Shifty
CYTAT("avanger":1b9c4ylb)
Shifty, masz zdjecia? Zapodaj prosze.


Tomson gdzies ma calej roboty wlacznie z downpipem. Jak mi przesle to zapodam na forum
MACIOR
I jest g... warta Zyzy.
zyzy
CYTAT("MACIOR":2k0al8yu)
I jest g... warta Zyzy.

a czy widziałes na końcu zdania " "
gucior
ja mam tomaracing i polecam - jedyny "minus to to ze brak w nim silencer'a ............ - brzmienie , wyglad , jakosc - godna poleceia
brt
CYTAT("gucior":1230a6q5)
ja mam tomaracing i polecam - jedyny "minus to to ze brak w nim silencer'a ............ - brzmienie , wyglad , jakosc - godna poleceia


Niebawem sie poprawimy
tomoking
blizej masz chyba do Siemianowic Slaskich ..... mialem kiedys taki koncowy tlumik od MG motorsport i podobal mi sie o wiele bardziej od obecnego supersprinta
Coube
ja rowniez polece MG bardzo solidna i dobra firma...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.