Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zawieszenie M3 E36 na dziurawe, mokre i śliskie
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kons6
co polecacie do M3 E36 na dziurawe mokre i śliskie trasy (nie szuter, ale może być śnieg i lód)

jakie amortyzatory
jakie sprężyny
jakie tuleje mocujące

auto ma przeznaczenie rajdowe, po drogach jeździ jedynie podczas dojazdów

zimę, wiosnę i lato przejeździłem na zawieszeniu KW var.1 (amortyzatory i sprężyny) i twardych (żółtych) polskich poliuretanach,
z tego zestawu jestem bardzo zadowolony, ale na mniej przyczepne nawierzchnie potrzebuję coś miększego, żeby przód tak mocno nie wyjeżdżał,
a tył trudniej uciekał na boki

Taffarel
nie wiem co Ci polecić, ale wiem, czego Ci nie doradzać na śliskie nawierzchnie do e36 - no więc nie kupuj bilsteina b8 na przód, bo będzie za twardy na śliskim i zwiększy rycie.
lato01
śnieg i szuter to zapodaj sobie serie albo m-technika. Powinno być pontonowo czyli na te warunki ok. smile.gif
rifresz
Tez bym stawiam na oryginalnego mtechnika, naprawde fajny zawias. Moze wyda sie to smieszne ale kolega w takich warunkach byl baaardzoz adowolony z gwintu tatechnixa smile.gif
Taffarel
CYTAT(rifresz @ Fri, 03 Sep 2010 - 11:46) *
kolega w takich warunkach byl baaardzoz adowolony z gwintu tatechnixa smile.gif


ja też padłem ze śmiechu jak zobaczyłem jakość jego wykonania i użytych materiałów, a mój braciszek stwierdził, że TAtech. ma bardzo pozytywny stosunek efekt/cena smile.gif (ale on dopiero stawia pierwsze kroki w zakrętach na luźnych/śliskich nawierzchniach)
polityk
Spax ma amory z regulacją twardości, więc można dobrać do potrzeb danego dnia/tygodnia/pory roku.

Można mieć miękką serię albo sztywne sportowe zawieszenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.