Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW E34... 4.0 V8 na Osprzecie 3.0 V8
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
KrzeszoBMWPC
Witam serdecznie mam takie pytanko Czy jest realne złożenie m62 na osprzęcie m60? Najbardziej interesuje mnie sprawa kolektora ssacego... wiem ze wsadzali całe 4.0 na osprzęcie 3.0 komputery, przepływke, krokowy itd i zachowywała się jak 3.0. Mam Oryginalne e34 3.0 V8 automat kombi 93r i padł mi motor wtrysk lał paliwo i wypaliło zawory na 1 garze no i świece zjadło. Ściągnąłem głowice i okazało się ze tłok dostał strzała i jest wgłębienie. Nie ma sensu składać tego silnika i chciałbym wsadzić 4.0 V8 m62 bo mam taki na warsztacie w super stanie tyle ze goły blok z głowicami i skrzynia a osprzęt cały z komputerami itd wsadził bym z tamtego M60. Jaka jest wasza opinia i główne pytanko czy kolektory ssące podejdą z m60 bo słyszałem że mogą mieć inny kont padania paliwa lub inne wtryski. Proszę o realne opinie na ten temat... Z góry dziękuje. wpisałem taki problem bo nie moglem znaleźć w archiwum takiego postu... A moze jednak składać te 3.0 bo głowice mam ogólnie splanowane i sprawdzone i zawory powymieniane...?
KrzeszoBMWPC
Ogólnie robie na warsztacie BMW i nie jest mi obce e34 wogóle, natomiast jeszcze nie miałem możliwości składania takiego silnika (4.0 na osprzęcie 3.0) wiec pytam, może ktos juz robił taka kombinacje:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.