Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: VR6 vs 1.8T
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
sokol22
witam nosze sie z zamiarem kupna nowego dupowozu, bylem pewien juz ze kupie 1.8T w passacie b5 lub a4 ale teraz tak patrze na passaty b4 z vr6 i kase jaka mam na auto kupie b4 vr6 z wiele miejszym przebiegiem, a powiem szczerze ze nawet bardziej mi sie podoba b czworka.

i ktorej bedzie mniej awaryjne i lepiej sie sprawowac w codziennym uzytku.

Edit: niech mod przeniesie do odpowiedniego dzialu smile.gif za duzo na glowie i nie tu sie napisalo. Przepraszam
kiwi
A jakie modyfikacje przewidujesz na początek??

b5 (passat czy a4) z 1,8 T mozesz kupic z "prawdziwym" napędem na 4 koła ...w audi wystepuje wersja 180KM....

Jakim cudem starszy passat b4 będzie miał przebieg mniejszy od b5??

b4 ma gumowy układ kierowniczy ....jeździłem gt 16v...i prowadzenie szału nie robi....w b5 jest dużo lepiej...z tym ,ze przedni alu zawias droższy w eksploatacji wink.gif
sokol22
powiem tak kwote jaka mam na auto kupie passata b4 vr6 z przebiegiem 160tys a passata b5 lub a4 b5 bedzie mialo juz okolice 200tys a pozatym ta b4 jest forumowa czyli dojebanaa i wiem wszystko co sie z tym dzialo a 1.8t to juz zawwsze wielka niewiadoma pozatym w norwegii troche inaczej to wyglada z przebiegami i cenami smile.gif taka b4 to koszt okolo 25tys pln a mody beda napewno obiecuje smile.gif
kiwi
25 tyś za b4 huh.gif albo jest tam turbo,albo nie wiem jak bardzo jest doinwestowana......dla przykładu kolega w Polsce kupił za 16 tyś pln...jakiś czas temu 4motion passata 1998r 193KM ( zawsze może zrobic swap na biturbo)..z przebiegiem ori 155 tyś km
sokol22
finn.no lub autodb.no i popatrz ceny i przelicznik na pol mniejwiecej smile.gif zobaczysz ceny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.