Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki rozstaw mają te felgi i od jakiego auta pochodzą?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
paput
mam problem z dobraniem rozstawu do tych felg, nie ma go wbitego na nich, chyba są od jakiegoś amerykana mają szerokość 8J są to felgi 16"
Jaki to może być rozstaw, mierzę i mierzę i wychodzi mi coś koło 5x120,65
Na felgach jest wbite GM
chcę je sprzedać jakoś niedrogo
Jedenasty
to są seryjne 16'tki z Firebird rocznik 95-02, zasadniczo w takim stanie jak na zdjęciu (zakładam ze nie są krzywe i/lub spawane) są warte rynkowo ok 1000-1500 PLN ale jak ktoś je kupi za 800 to już się ciesz gdyż u nas wzięcia nie mają, rozstaw dobrze policzyłeś jest to dokładnie 5x120,65

pzdr
paput
CYTAT(AWSA @ Fri, 20 Aug 2010 - 16:19) *
to są seryjne 16'tki z Firebird rocznik 95-02, zasadniczo w takim stanie jak na zdjęciu (zakładam ze nie są krzywe i/lub spawane) są warte rynkowo ok 1000-1500 PLN ale jak ktoś je kupi za 800 to już się ciesz gdyż u nas wzięcia nie mają, rozstaw dobrze policzyłeś jest to dokładnie 5x120,65

pzdr

ja bym je chciał za 500 zł opchnąć
paput
na pewno są prościutkie wczoraj to koleś w wulkanizacji sprwdzał
Jedenasty
daj do siebie namiar na PW i u siebie na forum związane stricte z camaro/firebird wrzucę ogłoszenie

pzdr
paput
CYTAT(AWSA @ Fri, 20 Aug 2010 - 19:12) *
daj do siebie namiar na PW i u siebie na forum związane stricte z camaro/firebird wrzucę ogłoszenie

pzdr

poszło do Ciebie na priva
jakby co to pisać raffalino1@o2.pl
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.