Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: new egt Temperature Sensor fitting greddy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
wojtekkk
witam
musialem kupic nowy czujnik egt greddy, niestety mam teraz problem przykrecic go, potrzebuje gwint...czy gdzies w polsce cos takiego dostane?

po lewej stronie stary czujnik, po lewej nowy, gladki, bez tego pierscienia do ktorego moglbym przykrecic stary gwint...
moze ma ktos na szybko zalatwic?
pozdrawiam
Quaki
wszytskie firmy ktore handluja termoparami beda mialy ale pewnie cale mocowanie a nie sam ten pirscien
Pozdrawiam
voj2s
jak widac sonda jest zepsuta smile.gif wiec wybij ja z tego pierscienia a pozniej pierscien wewnatrz delikatnie papierkiem lub liglaczkiem popraw i zalozysz ja na nowa

z tego co widze to gwint 1/8NPT tez nie wyglada swiezo wiec calosc bys potrzebowal
mss
pierscien zaloz na goraco, tzn rozgrzej do czerwonosci i niech sobie ostygnie na sondzie. chwyci i nie zejdzie smile.gif
ANTEQ
Ten pierścien ma się przesówać tylko z lekkim oporem po korpusie sondy żeby móc ustawić głębokość osadzenia sondy w wydechu, żadne wkładanie na gorąco...
!markos
shit.. toczylem kiedys identyczna tulejke dla znajomego, ale niestety juz nie mam wzoru, bo sprzedalem zegar sad.gif



jest zaciskowa, wiec jesli nie uda ci sie jej sciagnac z termopary, to musisz ja pomierzyc bez zdejmowania i dotoczyc nowa
iibitdi
taki pierscien dostaniesz w kazdej firmie zajmujacej sie hydraulika silowa bo korzystaja z tego przy zarobieniu gwintow
mam nawet taka w domu tylko znacznie wiekszej srednicy
wojtekkk
dziekuje wszystkim za odp, juz sobie poradzilem, czujnik gotowy
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.