Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Swap kolektora M50 do M52, a co z przepustnicą ?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
racesupport
Witam, mam pytanie, po swapie kolektora z M50B25 do M52B28 zostawiłem przepustnicę z B28 z ASC którego nie mam i tak w samochodzie, więc moje pytanie, czy mam kupić przepustnice od B25 bez ASC ? da to jakiś efekt czy one są takie same ?
osti!
Przepustnica od ASC jest dokrecana na dwa imbusy, odkrec ja, daj dluzsza gume przeplywki do wersji bez ASC i po sprawie wink.gif
racesupport
no to wiem, że jest dokręcana, ja mam przepustnice taką



nie wiem jak w innych 328i ale bmwfans pokazuje, że mam mieć taką



tą sie montuje poziomo wtyczką z boku a u mnie jest w pionie i wtyczka od góry, bieżnia na linke też jest trochę inna, nie wiem czy to tylko do tempomatu czy jak ? napewno się niczym innym nie różni ?
osti!
NIe ma znaczenia w jakiej pozycji jest zamontowana przepustnica. Swoja droga nie musisz jej demontowac ale jesli nie jest uzywana to lepiej zrobic porzadek pod maska i zastapic ja dluga guma od wersji bez asc wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.