Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Camaro 2010 euro kierunkowskazy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Mickey
Wie ktoś może z kad kupić żółte kierunkowskazy do nowego Camaro SS ?
Jedenasty
z tego co się orientowałem to jeszcze nie są dostępne, można kombinować z mocnymi pomarańczowymi diodami (takie coś się stosuje w Firebird roczniki 93-02 gdzie są czerwone klosze) lub z zielonymi i niebieskimi żarówkami (słabiej wychodzi)

pzdr
JackillerTDCI
Ja zanim wsadziłem EU klosze do mojego Accorda US, to kupiłem na allegro żółte diody-żarówki. Przeszło to bez zbytniego ględzenia przegląd (bez "w łapę") i żołty z czerwonym kloszem spokojnie dawal pomarańczowy.
Z żarówkami diodowymi miałem dwa problemy.
1 - nie do końca wyprowadzone druciki w obudowie żarówki-diody pokrywały się z gniazdem w lampie (lutownica piwko 10 min i załatwione)
2 - dioda ma bardzo mały kąt. I niekiedy jak skręcałem w lewo i auto było skręcono o 30st to co z tyłu nie zawsze widzieli włączony kierunek (tzn słyszalem kilka klaksonów)

Podsumowując. Inwestycja ok 20zł a efekt jest (przynajmniej na jakiś czas)
Mocno pomarańczowe nic nie dały - było czerwono.
Mickey
zostaly zakupione diodowe żarówki po 80zł/szt, ale camaro ma stop i kierunek na 4ech lampach sterowane 1ym kablem, nie jest takie proste jak u Ciebie, niemniej jednak połowa prac już za mną (prace staneły ponieważ dostałem 2złe żarówki)
mx79
Ten filmik może Ci pomoże: biggrin.gif
rejestracja auta
Mickey
coś tam sie jednak udało zrobić:

http://www.youtube.com/watch?v=sEo-ApS4G_Y
jasskulainen
takie cos przeszlo przeglada bez 'kwitow' z nbp ?
jasskulainen
takie cos przeszlo przeglada bez 'kwitow' z nbp ?
Mickey
film nie oddaje koloru kierunka niestety, faktycznie wyglada on tak:



film był robiony w nocy aparatem fotograficznym z tad ta jakość wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.