Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtryski jak czyscić?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Wilu 20VT
Kupiłem używane wtryski (benzyna) i chciałem je troche przeczyścić przed założeniem bo widac jakis smar itp
teraz moje pytanie brzmi czym to myc żeby przypadkiem ich nie uszkodzić?
Oraz czy takie czyste suche zakładać czy może czymś oringi smarować?
k-meal
wtryski do diesla czyscilismy kiedys w myjce ultradzwiekowej. najpierw do ropy, zeby usunac grubsze syfy, pozniej myjka. robilismy to na szybko, wiec w wanience byl jakis plyn do wtryskow, taki co sie dolewa do baku przy tankowaniu.

roznica przed i po byla spora, ale pewnie sa jakies skteczniejsze sposoby.
Zibi122
Myjka, izopropylen i np ecumaster z wyjścia pwm steruje przez 5 min wtryskami, potem lekkie dmuchanie, sprawdzenie rozpylania już w listwie i jazda.
GTG SQUAD1
Ewentualnie maszyna do czyszczenia układów paliwowych i specjalny płyn, który czyści nawet nagary z zaworów. CLEANMASTER się to nazywa. Efekty są na prawdę porządne.
Pepto
CYTAT(Zibi122 @ Wed, 30 Jun 2010 - 00:18) *
Myjka, izopropylen i np ecumaster z wyjścia pwm steruje przez 5 min wtryskami, potem lekkie dmuchanie, sprawdzenie rozpylania już w listwie i jazda.

Ale w myjce mają już pracować na PWM, czy najpierw myjka później do jakiegoś środka i symulowana praca?
siewcu
Najpierw myjka.
Wilu 20VT
Bardziej chodzi mi o to jakiej substancji użyć do przemycia bo ktoś kto je demontował miał usmarowane ręce i są poprostu tłuste od jakiegoś oleju smatu etc.
Wtryski mają przebiegu około 10tyś km więć nie powinny być chyba zasyfione.

Myślałem o przemyciu ich w benzynie ekstrakcyjnej żeby pozbyć się tego oleju czy smaru.
Maxim555
możesz nawet w zwykłej benzynie wyczyścić jak jest taka sytuacja jak w ostatnim poście.
Zibi122
CYTAT(Pepto @ Wed, 30 Jun 2010 - 12:05) *
Ale w myjce mają już pracować na PWM, czy najpierw myjka później do jakiegoś środka i symulowana praca?


Ja odpalałem w myjce PWM
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.