Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 4.6 V8 z Mustanga
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Knutomaniak
Przymierzam sie do zakupu auta z tym silnikiem. Na razie zastanawiaja mnie 2 rzeczy: ile moze kosztowac i co trzebaby zrobic, by podejsc pod 400 ps bez kompresora? Amerykanskie auta kojarza mi sie z malym dopracowaniem, stad pewnie mozliwosci tuningu sa spore. Pytanie, czy to sie oplaca.

Druga sprawa to trwalosc tego motoru. Bac sie przebiegów pod 200 tys km?
Michorspowr
zadaj to pytanie na www.mustangklub.pl sa tam przynajmniej 2 sztuki mustanga z 4.6 silnikiem N/A z mocą zbliżoną do 400KM choć z tego co wiem do tej mocy nie jest to wcale lekka i tania droga wink.gif
Smoq
CYTAT(Knutomaniak @ Sat, 26 Jun 2010 - 16:34) *
Przymierzam sie do zakupu auta z tym silnikiem. Na razie zastanawiaja mnie 2 rzeczy: ile moze kosztowac i co trzebaby zrobic, by podejsc pod 400 ps bez kompresora? Amerykanskie auta kojarza mi sie z malym dopracowaniem, stad pewnie mozliwosci tuningu sa spore. Pytanie, czy to sie oplaca.

Druga sprawa to trwalosc tego motoru. Bac sie przebiegów pod 200 tys km?


Jak w przypadku wszystkiego z USA - trwałość zależy od "użyszkodnika" który eksploatował konika za oceanem. Duże pojemności niskie moce z 1L - silniki V8 ogólnie są trwałe i przyjemne, czego niestety nie da się powiedzieć o fordowskim V6 4.0... Ale to już inna bajka.
TDesign
CYTAT(Knutomaniak @ Sat, 26 Jun 2010 - 15:34) *
Przymierzam sie do zakupu auta z tym silnikiem. Na razie zastanawiaja mnie 2 rzeczy: ile moze kosztowac i co trzebaby zrobic, by podejsc pod 400 ps bez kompresora? Amerykanskie auta kojarza mi sie z malym dopracowaniem, stad pewnie mozliwosci tuningu sa spore. Pytanie, czy to sie oplaca.

Druga sprawa to trwalosc tego motoru. Bac sie przebiegów pod 200 tys km?


Jeden z nich to

http://mustangklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1984






drugi to
http://mustangklub.pl/forum/viewtopic.php?t=1846





to tylko przyklady ..
PMN
Odłóż trochę i kup nowe 5.0 Coyote - masz ponad 400KM N/A w serii w aluminiowym bloku.
2011 5.0 to chyba pierwszy fajny Mustang w serii.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.