Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: turbokit z ebaya
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
sokol22
http://cgi.ebay.com/Mitsubishi-Lancer-4G92...=item335db762a3

jak widac w ogloszeniu widac ze sprzedawca z japonii i wlasnie wart jest to swojej ceny wiadomo ze jeszcze reszte trzeba dokupic czy lepiej wszystko samemu zbierac ma to wszystko sluzyc jakos daily drive
bobr4
no ja widze ze sprzedawca z Taiwanu, takze nie Japonia wink.gif
sokol22
a no fakt ale japonoia tez pisze nie zwrocilem uwagi chyba wina poznej pory, tak czy inaczej warte to cos ?
RudeAmi
jawarehouse nie ma zbyt dobrej opinii - przynajmiej w UK i Irlandii.
Raczej tanie podrobki. Niektore zdatne bardziej inne mniej, ale raczej slaba jakosc.

Niektorzy kupuja turbo z jawarehouse i mowia, ze sa zadowoleni z drugiej strony - aczkolwiek na cuda to bym na pewno nie liczyl ani jakas dobra jakosc.

Moje osobiste doswiadczenia tak z jawarehouse, jak i z kinugawa turbo tez nie byly najlepsze, a ja w sumie wzialem od nich tylko jakies tam drobiazgi typu uszczelki do wydechu czy wezyk olejowy (to byla kompletna porazka w postaci, w jakiej przyjechalo - konieczna obrobka oczek na konca, bo mialy karby, ktore puszczaly olej).
pucek
Cos drogi ten kit jak na tania chinszczyzne...przepraszam - tajwanszczyzne.Duzo taniej mozesz sobie zkompletowac,tak mi sie wydaje.Ja kompletujac swoj pierwszy turbo kit kupilem kazda czesc id innego sprzedawcy,bo niektore rzeczy chcialem miec dobrej jakosci,a niektore mogly byc tania chinszczyzna.I wyszlo taniej niz kompletny turbo kit,do ktorego i tak trzeba bylo cos dokupic zeby byl naprawde kompletny biggrin.gif
Taffarel
CYTAT(sokol22 @ Tue, 08 Jun 2010 - 08:55) *
tak czy inaczej warte to cos ?


tyle co hinszczyzna, gadalismy o tym setki razy - pojezdzi chwile, albo chwile dluzej, nie wiadomo - loteria. lepiej kupic raz a dobrze.
sokol22
pucek widze ze tez z norwegii jestes jak mozesz daj jakies gg do siebie
Drupi
Tyle nie kosztuje nawet nowa, firmowa turbina.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.