Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BRD - szarpie
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
Wiącuś
Witam!! Pacjent to silnik BRD problem polega na tym że w od czasu do czasu w trakcie wciśniecie mocniej gazu zwłaszcza na 3 biegu pojawia się krótkie szarpnięcie, przy spokojej jeździe tego nie zauważyłem. Zaznacze że pompowtryski są po regeneracji ultradzwiękowej. Przebieg auta to 97000tys auto po programie w compsport, po regeneracji wyszło 195/406NM, auto tankowane tylko na BP lub Schell. Wymieniona też nowa przepływka. Wiem zę tematów na ten temat jest kupe zwłaszcza na A4 club ale przyczyny są różne. Pytanie czy mam już zbierać na nowe wtryski czy powód może siedzi gdzieś indziej
Dario84
Radził bym przyjrzeć się filtrowi dpf
Wiącuś
Filtr jest wporządku
lasek
ja obstawiam na map sensor lub barosensor. powodzenia
ctv
pompo wtryski lub vacum pompa lub tysiac innych rzeczy czyli wrózenie z fusów,jedz do compsportu na diagnoze
Wiącuś
ok Oni to już chyba przesztaną odbierać ode mnie telefony biggrin.gif , ale poważnie wiem zę to wrużenie z fusuw natomiast nie występuje to tak czesto, dziwne ale zawsze na 3 biegu jak wciste pedał do ziemi jest taki strzał z momentu i nagle skok i ciągnie dalej potem na 4 i 5 nic wystepuje to jak go dobrze przegonie. Czy padjący dwumas możę mieć takie skutki?
Maggu
Oczywiście.
Wiącuś
Dziękuje cool.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.