Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW 123d wykres
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kulig
Na razie przed wymianą filtra powietrza i wydechem.
Program robiony przez CompSport.

rennen
A ile było w serii? Generalnie parametry dotychczas osiągane tylko w silnikach 6 cylindrowych bez poważnych modyfikacji.. Bardzo ładnie smile.gif
cowboy
fajnie wysoko jak na diesla kreci sie ten silniczek !!

to 204PS w serii - były jakies gifty ?
Nikolas
Były jakieś pomiary 0-100 czy 1/4 po programie? Wynik b.ładny.
kulig
Na razie nie bylo zadnych prob nie hamowalismy auta przed powinno byc 204 KM wiec ciezko powiedziec. Zobaczymy jak bedzie filtr wymieniony auto ma przejechane 30 tys a bmw wymienia wlasnie po 30 tys.
Auto nie ma zadnych modyfikacji oprocz programu. Jeszcze smile.gif
Lelon
Kurde w Polskich warunkach wymieniać filtr powietrza co 30tys km to optymistycznie. Ja wymieniam co 10tys km i zawsze jest zdrowo zasyfiony.
kulig
Ja komentować zasad serwisu Bmw co i kiedy wymieniają nie bede jak na razie jestem zadowolona z ich usług.
SYLWEK28
Pięknie @kulig
jak 6 cylindrówka , może 10 lipca staniemy na kresce biggrin.gif
kulig
Sylwek28 jak sie wybierasz wtedy do Ułęża to kto wie smile.gif
PMN
Nice... jakiś pomysł skąd ta hopka na wykresie? Przełączanie turbin? Sądziłem, że w średnim zakresie obrotów działają równolegle.
kulig
Przełączanie turbin...
tvn
Kulig,
do Ułęża mam blisko i chętnie wpadnę tongue.gif
p.s. jakie spalanie z kompa i ile zajmuje sprint do setki?
kulig
spalanie glownie na A4 ponizej 9 zalezy jak sie jezdzi.
tvn
Czyli całkiem normalnie, jak na A4 tongue.gif
SYLWEK28
CYTAT(kulig @ Wed, 21 Apr 2010 - 19:40) *
Sylwek28 jak sie wybierasz wtedy do Ułęża to kto wie smile.gif

nie mam pewnie szans,
wiesz, jedno turbo to nie dwa.. smile.gif
kulig
wiesz zalezy jak sie jezdzi no raczej normalnie przy przyspieszaniu i hamowaniu...

Sylwek czemu nie masz szans?
Pablo vel 2hot
CYTAT(kulig @ Thu, 22 Apr 2010 - 22:11) *
wiesz zalezy jak sie jezdzi no raczej normalnie przy przyspieszaniu i hamowaniu...

Sylwek czemu nie masz szans?


Laska przestań się licytować tylko dawaj tutaj wykres seryjnego tongue.gif
kulig
Księciunio a chcesz kopa?
pisałam Ci milion razy nie ma i nie mam czasu wgrywac serie hamowac i wgrywac znow program smile.gif

ludzie pracuja wiesz nie kazdy ma tyle czasu smile.gif
Pablo vel 2hot
CYTAT(kulig @ Thu, 22 Apr 2010 - 22:43) *
Księciunio a chcesz kopa?
pisałam Ci milion razy nie ma i nie mam czasu wgrywac serie hamowac i wgrywac znow program smile.gif

ludzie pracuja wiesz nie kazdy ma tyle czasu smile.gif


Dobra Dobra ... a jak chce się mieć efekt to trzeba się pomęczyć biggrin.gif
SYLWEK28
Te biturbo pięknie się wysoko kręcą, wydatek turbin jest zacny..
kulig
Sprawdzone spalanie na trasie Warszawa Kraków w mgle i spokojnej jezdzie 6,5 litra.
lagadula
CYTAT(kulig @ Mon, 10 May 2010 - 10:05) *
Sprawdzone spalanie na trasie Warszawa Kraków w mgle i spokojnej jezdzie 6,5 litra.


Aż się nie chce do RS4 przesiadac co wink.gif Moja młoda marzy o 1-dynce od dawna, jak się za chwilę dorobię do może bede miał podobny zestawik jak ty (S4 + 123d).
kulig
smile.gif
no przy spalaniu w rsie ponad 18 smile.gif
SYLWEK28
Jak dla mnie super alternatywa dla 3.0d smile.gif
lagadula
CYTAT(SYLWEK28 @ Mon, 10 May 2010 - 15:45) *
Jak dla mnie super alternatywa dla 3.0d smile.gif


Niestety brakuje kultury pracy i dźwięku w z M57...
tomp
Odgrzewam temat. Dziwiłem się dlaczego mój samochód jest dosyć żwawy. Po małym sledztwie i nazwach kryjących się za leasingodawcami, okazuje się, ze ten samochód trafił do mnie. Szkoda, że pośrednicy byli po drodze wink.gif
TJung
Haha ale jazda wink.gif
DarPiet
CYTAT(tomp @ Thu, 08 Sep 2011 - 13:16) *
Odgrzewam temat. Dziwiłem się dlaczego mój samochód jest dosyć żwawy. Po małym sledztwie i nazwach kryjących się za leasingodawcami, okazuje się, ze ten samochód trafił do mnie. Szkoda, że pośrednicy byli po drodze wink.gif


a kupiłes ja od Sławka z Wieliczki?
tomp
tak. Ty masz chyba na sprzedaz również białą na felgach BMW Perf.?
DarPiet
CYTAT(tomp @ Thu, 20 Oct 2011 - 14:54) *
tak. Ty masz chyba na sprzedaz również białą na felgach BMW Perf.?

moja biała jest na felach Mpakowych i w manualu.... twoja wiem ze automat niestety...
z tego co wiem dobra cenę za nia dałeśsmile.gif chociaż jakbyś trafil bezpośrednio z leasingu to dałbyś jeszcze lepiej:0

tomp
ja celowo kupiłem w automacie smile.gif

wiem dokładnie ile kosztowała w leasingu ale nadal jestem zadowolony z ceny. Nie sądzę aby była możliwość aby ktoś "z ulicy" był w stanie kupić ją z banku za te pieniądze, jeśli wiesz co mam na myśli...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.