Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Most z M6 do 645 e63
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
toM3kk
Czy podejdzie most z M6 do zwykłej 6? Nie będzie problemu ze wał za krótki albo za długi? J
Może to komuś pomoże w rozwiażaniu mojeog problemu:
http://bmwfans.info/parts/catalog/E63/Coup...l_drive_output/
toM3kk
Padł mi kolejny most w 645. W związku z tym ponawiam pytanie czy podejdzie od M6. Czy nie bedzie problemu z DSC i inną wartością obrotów. Czy jest ktoś w stanie to ogarnąć komputerowo?
mktech
Nie mam w tej chwili czasu by przyjżeć się protokołowi komunikacji z modułem ASC/DSC ale patrząc "wstecz" most nie powinien mieć znaczenia w tym kontekscie, prędkości kół pobierane są z czujników ABS więc niezależnie od mostu koła kręcą się tak samo.
toM3kk

Jest w stanie ktoś oszacować, ile mniej więcej spadnie prędkość na 3 biegu? Nie chciałbym mieć na nim 100km/h a na 1 z 40 bo nienadąrze biegów zmieniać :\
k11
Jeśli masz teraz 3.23, to przy tych samych obrotach (dla których miałeś 100km/h) będziesz miał około ~89km/h. Jeśli masz automat i 3.46, to będziesz miał około 95km/h. Jeśli masz inne przełożenie, to nie wiem smile.gif

r.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.