Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [e30] poliuretany - inne niż Olkusz i Powerflex ?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
tomciu
Witam,

wiem że temat poliuretanów był już wałkowany, ale sprawa wygląda następująco. Miałem zestaw z Olkusza i wszystkie były OK, oprócz tych na tylną belkę (acentryczne) gdyż jakoś nie wchodziły tak jak trzeba i musiałem rzeźbić (przycinać) przez co samochód trochę ściąga podczas jazdy. Muszę ten komplet wymienić. Chciałem zakupić Powerflexa, ale nie produkują acentryków na tylną belkę (taką otrzymałem odpowiedz z UK).

Pytanie do Was, która firmę polecacie, biorąc pod uwagę przede wszystkim jakość tulei.

Melman
Moze tu warto spytac? Mam juz drugi komplet i jestem zadowolony.
Bikopur
tomciu
niestety w ofercie brak elementów do e30
wb78
CYTAT(Melman @ Mon, 12 Apr 2010 - 16:12) *
Moze tu warto spytac? Mam juz drugi komplet i jestem zadowolony.
Bikopur



http://www.strong-flex.eu/index.php?page=s...rt&Itemid=1

edit. @tomciu, co daje ta tuleja acentryczna?
tomciu
tutaj za to brak tulei acentrycznej tylnego wahacza, a na tym elemencie mi zależy i ten element muszę wymienić.
kidzio_r5gtt
takie?

tomciu
wyglądają nieźle, szczególnie że te grzybki z poliuretanu są jak w oryginale, to powinno pasować bez dodatkowych kombinacji. Jaka jakość, jaka cena, jak z dostępnością. Może być na priv.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.