Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bmw e90 xdrive
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
yakuzasc
witam, czy da sie w bmw e90 xdrive wymontowac przedni naped i przerobic na rwd? co trzeba wymienic oprocz skrzyni, walu? czy moze wystarczy wyjecie reduktora i zmiana walu? czy nie bedzie jakis niespodzianek np. tryb awaryjny, czy niewkrecanie sie na obroty itp?
ryczko100
mechanicznie nie wiem ale elektronicznie troche roboty jest (w teorii, bo nie robilem nikomu takiego cuda)
yanaki
po kiego???
yakuzasc
CYTAT(yanaki @ Tue, 13 Apr 2010 - 23:04) *
po kiego???

bo moge kupic okazyjnie wlasnie z xdrive a chce miec naped tylko na tyl
hwojtek
Nonsens. Już pomijając to, że trzeba zmienić skrzynię, wał, dyfer, zawias i pierdoły pod maską, to jeszcze połowa elektroniki do przeprogramowania. Kompletny nonsens. To nie jest E30 w którym elektroniczne było radio.
lagadula
Za takie pomysły powinny być bany.
yanaki
jeśli okazyjnie, to kup i zamień na rwd, chętnych nie będzie brakowało
shafter
CYTAT(hwojtek @ Wed, 14 Apr 2010 - 08:22) *
To nie jest E30 w którym elektroniczne było radio.


Wypraszam sobie, eta coupe kumpla ma sliczny elektroniczny BordComputer na podsufitce, i nawet wszystkie jego funkcje działaja smile.gif smile.gif smile.gif
hwojtek
Też taki miałem w E30 i myślę, że to jednak nie jest elektronika, tylko sprytna elektryka wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.