Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szpilki zamiast srub w piascie
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
M-Technic
Witam znalazlem taki paten i zastanawiam sie nad sensownoscia czy takie rozwiazanie jest lepsze/gorsze do zwyklych srub?
i czy ewentyalnie musze uzyc gotowca od jakies firmy czy moge np uzyc preta o twardosci 10.9 ??
foto pogladowe

neranr1
Jeśli chcesz nacinać gwint na pręcie to odpada ... będzie o wiele słabszy od tego walcowanego a rozwiązanie nie wiem po co i na co komu coś takiego na codzień siedzę w felgach i jak odsadzenie polega na grubej flanszy to zakłada się długie śruby a nie kombinuje ze szpilkami ale najwidoczniej komuś było to potrzebne
Maxim555
takie szpilki można kupić gotowe, nie trzeba nic kombinować. Cena za 20szt + nakrętki, jaka na szybko znalazłem na allegro to 220zł. Przy źle przemyślanych dystansach na pewno się to przyda.
morfeusz86r
w matizie takie są
LuiG
CYTAT(neranr1 @ Thu, 01 Apr 2010 - 18:38) *
Jeśli chcesz nacinać gwint na pręcie to odpada ... będzie o wiele słabszy od tego walcowanego a rozwiązanie nie wiem po co i na co komu coś takiego na codzień siedzę w felgach i jak odsadzenie polega na grubej flanszy to zakłada się długie śruby a nie kombinuje ze szpilkami ale najwidoczniej komuś było to potrzebne


dużo prościej i szybciej zmienia się koło co w sporcie jest ważne tongue.gif
neranr1
Hehe dużo prościej kupić fele przykręcane na śrubę centralną z dystansami - zakładam ,że z takimi szpilkami na LM series nikt się nie wybiera
LuiG
CYTAT(neranr1 @ Fri, 02 Apr 2010 - 16:12) *
Hehe dużo prościej kupić fele przykręcane na śrubę centralną z dystansami - zakładam ,że z takimi szpilkami na LM series nikt się nie wybiera


cenowo to już tak fajnie nie wygląda rolleyes.gif
neranr1
Zależy jak się trafi kiedyś kupiłem cały kpl 5x100 8x18 z oponami na 800 zł biggrin.gif biggrin.gif w ciągu 2 dni sprzedałem za 2 tysie felgi dystanse ale fakt to była okazja happy.gif
pinin
Super. No i co w związku z tym? Felgi do golfa to co innego niż komplet do przejścia na śrubę centralną.
I uwierz - dużo prościej kupić szpilki i je zainstalować.
M-Technic
Z racji czasu moge powiedziec, że warto przejsc na szpilki Dużo latwiej wymienia sie kolka tongue.gif
Co do sruby centralnej rolleyes.gif Fajnie by bylo miec ale nie ten budzet tongue.gif
hwojtek
Budżet należy przy tym powiększyć o wkrętarkę do tej śruby centralnej, która to wkrętarka generuje minimum 400 Nm.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.