Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bmw 330d N57 i upgrade coolera.......
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
evo 11
Panowie,

trenowal ktos juz taki temat, szukalem chwile w necie i natknalem sie na takie cooler:


http://www.amsperformance.com/cart/AMS-BMW...ntercooler.html

oczywiscie jest dedykowany do benzyny ale mysle ze w wyniku kilku drobnych modyfikacji powinien pasowac.

zastanawiam sie nad efektywnoscia takiego coolera tymbardziej ze te benzyny jezdza na niskim doladowaniu mniej wiecej .5-.6 bara a dyszel wydaje mi sie ze seryjnie chodzi na 1.5 bara.....

jest jeszcze cooler od 335D ale jakie sa roznice to pojecia nie mam, nr katalogowy jest inny ale to akurat moze wynukac z roznicy ksztaltu endtankow....

jakies pomysly?

a i gdyby ktos sie zastanawial skad ten pomysl to auto oczywiscie bedzie mapowane.....

pozdr.
lagadula
Nie bardzo rozumiem post.. N47 to silnik 4 - cylindrowy. A cooler w M57 ma wystarczajacy potencjał... zresztą ten sam jest i tu i tu.
evo 11
CYTAT(lagadula @ Sun, 21 Mar 2010 - 18:14) *
Nie bardzo rozumiem post.. N47 to silnik 4 - cylindrowy. A cooler w M57 ma wystarczajacy potencjał... zresztą ten sam jest i tu i tu.


sorry N57 mialem na mysli..... czyli 330d 2010'
tomp
poza samym coolerem i orurowaniem licz sie z przeróbkami przy chłodnicy. Żeby wszystko łądnie zmieścić będziesz musiał prawdopodobnie zastosować dwa mniejsze wentylatory na chłodnicy wody. Wbrew pozorom miejsca tam za wiele nie ma, przynajmniej w e46. Nie wiem, czy nie pytasz o E90

Z gotowymi zestawami sie absolutnie ni espotkałem, pozostaje custom u kogos doświadczonego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.