Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BMW 123d
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
kulig
Tak z ciekawosci czy jest ktos w Polsce kto probowal robic jakies mody jesli chodzi o 2 turbiny w bmw 123 d coupe. Jak na razie nie znalazlam takiej osoby ktora by sie tego podjela.
Nikolas
Masters?
kulig
Nikolas ale myslisz ze podejmie sie wiekszych turbin? bo chyba nikt nie probowal tego w tym aucie
Nikolas
Trzeba było by się dowiedzieć... Ale nie sądzę że to był by duży problem. Poprostu auto nowe, jak narazie małospotykany motor w PL. Programy napewno ogarniają w BMW bardzo dobrze - trzeba tylko do nich uderzyć - może pomogą i ogarną.
SYLWEK28
Kulig a program już masz widze, jak wyszło?
kulig
Program wyszedl super nowe silniki bmw z 2 turbinami robia szal ale auto bez hamowania jeszcze brak czasu i ku mojemu zaskoczeniu zawieszenie M jest b komfortowe a auto sie dobrze drogi trzyma teraz dojda jeszcze ladne czarne BBS-y i carbonowy dach.
kulig
Nikolas Pablo felgi doradza biggrin.gif
Nikolas
Pablo ma gust wink.gif więc trzeba brać... ale tylko 19ki biggrin.gif
kulig
wiem,ze ma gust smile.gif
ale 19 stki nie wiem czy nie przesada chcialam 18stki
kulig
Nikolas to od razu doradz opony bo mialam w rsie dunlopu sport maxx straszny szajs nigdy wiecej
kulig
poza tym do bialego bmw pasowaly by czarne felgi z rantem smile.gif
Nikolas
Na 18kach będzie b.ładnie ale na 19kach będzie pięknie. Biała karoseria, carbonowy dach i ciemna fela może wyglądac fajnie - jednak ja wolę felgi w jasnych kolorach i jak najbardziej z rantem...



Co do opon to do codziennej jazdy na dużą felgę polecam Conti Sport Contact 2 - ale każdy ma swoje upodobania, więc oczywiście mogą być też Micheliny czy inne z wyższej półki.
SYLWEK28
..a jak Patryk szacował KM i Nm ?
z doświadczenia proponuje 18cali na P Zero Rosso smile.gif
BeeMiX
Widziałem białą 1nke coupe z M zawiasem na 19stce z rantem i wyglądała baaaaardzo soczyście smile.gif
kulig
Panowie doradzcie jakie felgi np:
http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseU...&sort=Brand
kulig
albo te
http://www.tirerack.com/wheels/WheelCloseU...amp;sort=Weight
kulig
albo BBS CH Black Edition
suwi
bbs lemans 18 i michałki ps2 nie ma lepszego combo wink.gif albo jak lemanski za drogie to 18 czarna ultraleggera 19 bes sęsu
kulig
Suwi czyli cos takiego:
http://moto.allegro.pl/item942294859_bbs_l...ega_okazja.html
BeeMiX
CYTAT(kulig @ Sat, 13 Mar 2010 - 17:47) *


Idealne, tylko przepolerować ranty i wrzucić czerwone dekielki BBS smile.gif
Nikolas
Jak dla mnie to BBS CH

Pablo vel 2hot
Droga Anno,

Na pewno będą to BBS-y zobaczymy tylko czy 18" czy 19" zawias chyba masz z M więc nie wiem czy jest sens pakować się np.: w gwint.
Doradzam i opony dobierzemy ale na pewno będą to Potenza RE50A cool.gif

Co do felg to CH lub CH-R.
kulig
Księciunio no beda BBSy i juz zawias mam M wiec nic z nim nie robimy smile.gif
kulig
Nikolas no ta fotka mi sie podoba to jest to musi byc moc nie drogi Pawle smile.gif
suwi
CYTAT(kulig @ Sat, 13 Mar 2010 - 17:47) *


no tylko nie wiem czy to sa oryginalne oryginalne to ta cena 3500 to za sztuke pewnie by wyszla smile.gif a co do potenzy re50a to michałki nakrywają ją czapką osiem razy...
celinskip
CYTAT(suwi @ Sat, 13 Mar 2010 - 19:17) *
no tylko nie wiem czy to sa oryginalne oryginalne to ta cena 3500 to za sztuke pewnie by wyszla smile.gif a co do potenzy re50a to michałki nakrywają ją czapką osiem razy...

ktore??
suwi
btw kto jest przedstawicielem bbs-a na polske?
suwi
CYTAT(celinskip @ Sat, 13 Mar 2010 - 19:18) *
ktore??


pilot sport 2
celinskip
bbs w Polsce : http://www.jdl-performance.com/
a co do re50a mam odmienne zdanie.
kulig
Napewno nie Dunlopy mialam juz i jestem zrazona.
hz10
w tych dużych miastach macie chyba lepsze drogi niż my w tych dziurach biggrin.gif
Macius
Michelin Pilot Sport to wyjatkowo przereklamowana opona, mialem w rozmiarze 195/55/15 i byla stosunkowo twarda, jakos extra super za ta cene nie kleila, duzo lepiej wypadaja obecne Toyo T1R, ktore posiadam.
celinskip
CYTAT(kulig @ Sat, 13 Mar 2010 - 19:42) *
Napewno nie Dunlopy mialam juz i jestem zrazona.

Kolezanko re50a to Bridgestony i tak jak pisal Pablo na pewno sa warte rozwazenia.
suwi
CYTAT(Macius @ Sat, 13 Mar 2010 - 20:22) *
Michelin Pilot Sport to wyjatkowo przereklamowana opona, mialem w rozmiarze 195/55/15 i byla stosunkowo twarda, jakos extra super za ta cene nie kleila, duzo lepiej wypadaja obecne Toyo T1R, ktore posiadam.

To chyba nie miałeś pilot sportów a tym bardziej dwójek raz, że minimalny rozmiar tych opon to 17 albo 18 dwa, że mieszanka pilotów jest baaardzo miękka.
Macius
Mea culpa, rzeczywiscie mialem Michelin Pilot Primacy w 195/55/15 a nie Sporty, te Primacy jak na swoja cene byly slabe i twarde. Takze przepraszam za zamieszanie ale bylem pewien, ze mialem w tym rozmiarze Sporty (jedynki, nie 2).
kulig
A takie felgi?
Nikolas
Jak dla mnie zbyt cieńkie no i trzeba by było zmienić heble na większe aby to jakoś wyglądało, ale takiego koguta można by było założyć biggrin.gif
celinskip
A moze cos takiego jak Dotz mugello:

hwojtek
BBS CH, przecież nic innego nie pasuje do BMW jak ta felga (może poza starymi OEMami z epoki E46 czy E39).
Pablo vel 2hot
CYTAT(suwi @ Sun, 14 Mar 2010 - 15:19) *
To chyba nie miałeś pilot sportów a tym bardziej dwójek raz, że minimalny rozmiar tych opon to 17 albo 18 dwa, że mieszanka pilotów jest baaardzo miękka.


Dobra Dobra wielki znawco, ale ile przejeździłeś modeli że tak je polecasz, ponieważ ja wypowiadam się tylko odnośnie opon które miałem u siebie i szczerze
nie podchodziłem do Pilotów nigdy po tym jak sprawdziliśmy je w Prosiaku 997 S, ogólnie jest tak, że przejeździłem PZero Nero, Rosso,
Sport Maxxy, RE50A (dobre zdanie tez jest o 70-tce). I jak narazie Potenzy są najlepsze wg oczywiście mojej opinii, super trzymają kleją od razu, tego zjawiska
nie ma w PZero. Odprowadzenie wody przy dużych prędkościach znośne, ale na suchym rewelacja. Co do twardości i polskich dróg nie jest to opona w średniej klasie
twardości laugh.gif ale to opona na 18" czy 19" więc nie widzę problemu.

Teraz jest jeszcze Potenza S001, ale to nowość więc nie mogę nic powiedzieć ale jest w std. wyposażeniu Astonów, Porsche i 2 w Ferrari cool.gif

http://www.potenza.eu/en

Co do felg CH lub CH-R w 18 lub 19"

W 18", 8,5 x 18 - 225/40 R18, a w 19 jest 8,5 x 19 225/35 R 19 cool.gif

Pozdrawiam,
kulig
Dobra dobra drogi Pawle wiesz na co czekam smile.gif
Pablo vel 2hot
CYTAT(kulig @ Tue, 16 Mar 2010 - 08:30) *
Dobra dobra drogi Pawle wiesz na co czekam smile.gif


Wiem już się biorę w temacie ale jak patrzę na tą zimę to normalnie wody odchodzą .. w kwietniu założysz laugh.gif
B230FT
Na polskie drogi 17ki, chyba ze samochod bedzie jezdzil tylko po lotnisku albo bedzie stal w garazu.


kulig
Paweł tylko nie zacznij rodzić biggrin.gif

no zima na całego ale wiesz,że dla mnie to teraz obojętne widze to przez okno...
Rybek
Zima w Krakowie nie straszna, przynajmniej dla quattro cool.gif Według mnie 17 to nieporozumienie. Ja w 123d szedł bym w 18 lub 19 BBS.
kulig
no nie straszna ale ja nie zakladam jeszcze letnich opon koniec kwietnia moze...
i beda BBS-y ale 18 stki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.