Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Usunięcie zabezpieczenia
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Padre8
Czy ktoś ma namiary na osoby usuwające zabezpieczenie z kompa, robię swap i mam cały zestaw ews, ale chcę się tego pozbyć?
240Z
Pomógłbyś sobie i kolegom gdybyś napisał, o jaki dokładnie model chodzi.
Wojtek
doklanide napisz co to za silnik jaki komputer itd
Padre8
Sorki, faktycznie opis dałem nie za dokładny.
Sprawa jest dość skąplikowana, gdyż kupiłem silnik S50B32 od gościa, który osobno nabył motor z '96 roku, a oddzielnie instalkę z ews-em. Towaru jeszcze nie mam na miejscu więc nie mogę z kompa szczytać VIN-u, wiedziałbym z jakiego roku jest sterowanie.
Bajer jest taki, że dali mu wszystko łącznie z czytnikiem, ale bez kości.
Jest możliwość abym z samochodem na lawecie podjechał, ściągną ews z mojego i wgrają do nowego sterownika, ale to też nie jest na miejscu więc najlepszym rozwiązaniem byłoby wsyłać skrzyneczkę do usunięcia.
Wojtek
jesli masz tego kompa przed soba to rozkrec go tak zeby bylo widac go wewnatrz i zapodaj fotki to powiem ci co sie da zrobic, nie wiem czy dobrze zrozumialem masz komputer do silnika bez kosci sterujacej czy jak ?
Padre8
CYTAT(freebsd @ Tue, 09 Feb 2010 - 18:30) *
jesli masz tego kompa przed soba to rozkrec go tak zeby bylo widac go wewnatrz i zapodaj fotki to powiem ci co sie da zrobic, nie wiem czy dobrze zrozumialem masz komputer do silnika bez kosci sterujacej czy jak ?

chodzi o ews
mam modem do niego i czytnik ze stacyjki, brakuje tylko kości z kluczyka
Wojtek
to chyba bedzie problem odpalic to z ewsem jesli rozkrecisz kompa i masz wymienna kosc to moge zaproponowac ci kosc z programem bez ews smile.gif
Padre8
nie wiem czy w tym modelu procesor jest wyjmowany czy lutowany, a w cos takiego raczej bym sie sam nie bawił
Miałbyś seryjny program do S50B32?
Jaki byłby koszt takiej zabawy u Ciebie?
Wojtek
jesli masz kosc wyjmowana to nie bedziesz raczej mial problemow z wymienieniem jej moge ci krok po kroku opisac jak to zrobic. Piszesz ze to b32 wiec nie wiem czy sterownik to czasem nie siemens i wtedy kosc jest lutowana - mam gdzies taka kosc bo kiedys ktos mi wyslal przez pomylke i tak juz zostala wiec moge odstapic ewentualnie. A jesli sterownik to bosch to bedziesz mial raczej wpinana kosc ktora ma 32 nozki - dlatego ze ma ews (te 4 piny wiecej sa wlasnie do ewsu) normalnie te steroniki maja 28, najprostszym sposobem gdy masz kosc to jest skopiowanie kogos kosci kto ma 28 nozek na kosc z 28 nozkami taka sama jak jego i zapodanie jej do ecu 4 piny zostaja wolne i auto smiga normalnie bez ewsu lub zapodanie sobie jakiegos chipa na 28 nog ktory nie bedzie mial w swoim programie ews...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.