Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: roznice e60
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
p.g.
panowie i panie szukam i szukam i nawet wujek google nie pomogl wiec tutaj postanowilem zapytac: jakie sa roznice miedzy bmw e60 tutejszymi a tymi zza wielkiej wody (oprocz ceny oczywiscie)? nie wiem blachy, moze specyfikacja silnikow? mam nadzieje ze temat i dzial odpowiedni bo juz zglupialem. pozdrawiam

ps. szczegolnie wersje od roku 2006 w gore.
lazik
W USA dostępna była 535i 306km, czyli 3-litrowe biturbo u nas dostępne m.in. w trójce.
p.g.
chodzi mi raczej o roznice w konstrukcjach zeby pozniej nie okazalo sie ze podczas serwisu polowe czesci trzeba szukac bo te europejskie nie pasuja do wersji usa.
Koki
Z częściami raczej nie będzie problemu , gorzej z elektroniką.
Auta różnią sie softem i niektórymi czujnikami , znajomy który przyprowadził e92 wspominał o innych czujnikach poduszek , ciśnienia w oponach itp.
Najlepiej zapytać dobrego speca od BMW , który robił i diagnozował takie auta , w ASO zapewne dużo nie powiedzą ...
p.g.
dzieki za rzeczowa odpowiedz postaram sie sprawdzic twoja informacje a jak ktos cos jeszcze wie to zapraszam to podzielenia sie wiedza smile.gif
ryczko100
Poduszki powietrzne, ich sterownik, LCM, zegary, w modelach M elektronika motorowni, układ odpowietrzania baku, fotele, oprogramowanie auta ogólne.
mechanicznie nie liczac oczywistosci - zderzaki, klapa, oświetlenie - to samo.

motorownie te same w przypadku modeli regularnych, w 99%.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.