Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szpera do e34 tds od 730i ile przerobki???
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
doden
Czesc moge okazyjnie kupic sprawna szpere z kumpla pocietej e32 730i beemki i pytanie brzmi czy mocowania beda mi pasowaly do budy e34 touring 2.5tds automat?? wszelkie info mile widziane oraz jak z przelozeniami i osiagami aby sie potem nie okazalo ze auto idzie 160km/h v-maxa:D laugh.gif
Od siebie moge dodac ze grubosc tego frezu flanszy jest dosc spora a ja kiedys mialem szpere w e32 i u mnie byla mniejsza moze to jest od wersji 750i?? niestety nie ma tabliczki z numerem:/
czekam za info moze ktos juz to przerabial?
Kruszon
W TDS masz przełozenie 2.64 a tu bedzie 3.15 lub wiecej wiec jak pisales 150 km.h max. A dwa zeby ja zamontowac bedziesz musial cała tylna beleke wymienic na taka z e34 od 2.5l benzyniaka w gore. A 3 bardzo mozliwe ze to 3 najwiekszy defer wiec i wał poszedł by do skracania.

Pozdr.
doden
dzieki za info czyli jedno mija sie z drugim tak wiec nie warto sie w to bawic.
Pozdro
tdserek
szpery do tdsa z e34 sa dosc popularne na allegro i nie drogie w okolicach 500-600 zl wiec poszukaj bedzie mniej zabawy pozdrawiam
doden
mozesz cos wiecej na ten temat podac info tzn jakie oznaczenia dla takiego mostu od tdsa sa ???
Edit na allegro nie ma nic zadnej szpery dla tds-a
Kruszon
szpera bedzie miała oznaczenie S 2.64, automat i manual miały takie same dyfry
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.