Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zbiornik paliwa w bagażniku
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Blacha
Witam

Buduje sobie e28 do driftu, podczas demontowania zbiornika paliwa okazało się że kawałek rdzy który kiedyś przechowywał paliwo już się nie nada. W głowie urodziło mi się że można by zbiornik przenieść do bagażnika, gdzieś bliżej przedziału kierowcy dla lepszego rozłożenia masy itp ale przede wszystkim nie chce podwieszać znowu takiego potwora jak w oryginale po jednej stronie pod bagażnikiem... tu pojawia się mój problem bo nie stać mnie na profi bezpieczny zbiornik. Chciałbym coś około 40L o pudełkowatym kształcie. Jakieś rady???
thorez
pol arkusza nierdzewki 0,8 lub 1mn, pol popoludnia 30 cm rurki nierdzewnej fi wew 8mn
masz bak + swirl tanka o ksztaltach jakie sobie tylko zamazysz smile.gif
LuiG
Możesz iść zupełnie po taniości i kupić bak plastikowy przeznaczony do łodzi do znalezienia np. na allegro w kategori sporty wodne. Jeśli chciałbyć np. alu albo jakąś nierdzewkę to możesz odezwać się na PW tongue.gif Może być nawet okrągły w miejsce pod koło zapasowe ale to trochę już drożej
Musisz pamiętać o odpowiednim odpowietrzaniu czyli zaworek odpowietrzający zamykający odpływ przy dachowaniu
Blacha
THOREZ- już o tym myślałem i jest to brane pod uwagę ale bo co widać z zewnątrz to nie wszystko. jakieś rady odnośnie przelewania się paliwa podczas przechodzenia w drifcie z jednego łuku w drugi??? Miałem taki problem w e30 i w kolejnym projekcie chciałbym się go pozbyć

LuiG- poszło PW
LuiG
Do wyeliminowania problemów z przelewaniem to jest coś takiego:



http://www.racingforum.pl/Fuel-Swirl-Pot-n...del-t72263.html

i/lub zbiornik z przegrodami i najlepiej dodatkowo jeszcze pianka

Będąc przy temacie wie ktoś gdzie można kupić w PL taką piankę ? Najlepiej do jakichś celów przemysłowych bo przy dopisku tuning to policzą sobie 3x tongue.gif .
Z zagranicy nie problem ale można prościej, szybciej a może i taniej w pl ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.