Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: POMOCY! Brak przepływu płynu chłodniczego
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Juniorbmw
Witam

To mój pierwszy post więc nie wiem co pisać.
Dlaczego nie mam przepływu płynu chłodniczego do silnika? Odpowietrzałem i nic, grzeje sie strasznie, lecz na początku jest długo zimny. Na 90 stopniach wieje zimne powietrze. Co jest grane? Pomóżcie mi. Pozdrawiam
MrUw@
pompa wody padla ? Może coś przypchane... niesypał ktoś magicznych uszczelniaczy w silnik ?

BTW jakie to auto bo niedoczytałem?,

CYTAT
Na 90 stopniach wieje zimne powietrze. Co jest grane?

albo jest zapowietrzony albo ciepła woda niedolatuje do nagrzewnicy...
Juniorbmw
właśnie jest problem bo kupiłem to auto od chlopaka ktory jeździł na wodzie... Sam głupi nie sprawdziłem i przyszedł mróz i zamarzło wszystko. Wczoraj po odmarzaniu 4 dniowym odpaliłem ją, wszystko chodzi jak należy. E30 z silnikiem do e39 2.8 M52
MrUw@
może nagrzewnica albo cos jeszcze jest zamarznięte ostatnio przerabialem do samo na przykladzie VW kolegi... wszystko było oki a nagrzewnica niechciala odpuscic...

pompa wody mogla sie rozchrzanić jak była proba odpalania na zamarznietym plynie... teraz to trzeba wszystko dokladnie przejrzeć, spuscic caly syf z wodą, zalać koncentratu lub płynu i modlic sie ze nic niepękło...

SPRAWDŹ pompe wodną skoro twiedzisz że niema obiegu...
Juniorbmw
Heh. Odpuściło wszystko, zlane wszystko. zalałeem ją płynem po czym odpaliłem. ternostat sie zagrzał, tylko nie ma obiegu do silnika. No zobaczymy co to bedzie. Martwiłem sie ze mi blok rozniesie ta woda co tam zamarzła ale git szybka reakcja nie jest zła ;P
Szydło
Wymień termostat i pompę wody. Sprawdź czy nie rozsadziło chłodnicy po tym zamrożeniu.
zet340i
Piszesz,że nie dawno kupiłeś od kolegi,więc przypomnę,że BMW zazwyczaj się ciężko odpowietrza.Najlepiej prosto w gardziel z przodu i później lejkiem w odpowietrzniki,a najlepiej żeby dziób był delikatnie wyżej niż tył-wtedy masz pewność
Juniorbmw
Dzięki wszystkim za pomoc!

Jakimś dziwnym trafem na drugi dzień wszystko działało jak należy smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.