Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chip w M3 e36 28 a 32 piny
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Wojtek
Witam mam chipa do swojego kompa bosch koncowka oznaczenia 075
i teraz tak moja stara kosc pamieci ma 32 nozki ...
nowa kosc ktora dostalem ma 28 ...
oczywiscie jest zamowiona wedlug nr na mojej starej kosci
z tego co wyczytalem na zagranicznych forach to komputery w m3 ktore mialy ews mialy wlasnie o 4 piny wiecej...
z tego co tam doczytalem to niby taki chip ma pasowac i byc ok
I teraz tak zdjecie dolaczone to zdjecie pogladowe lecz widac tam oznaczenie w ktorym miejscu jest zaznaczone miejsce dla kosci 32 pinowej a kosci 28 pinowej wiec nasuwa to mysl ze jednak kosc pewnie moze byc ok ? i powinna byc wlozona dokladnie tak jak na zdjeciu ? nie chce nic popsuc wiec dlatego wole sie upewnic
krismax
Witam. Nie wiem jak zamontować. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że niewłaściwe założenie grozi spaleniem chipa. Mam chip z identycznym programem smile.gif Właściwie to nimi handluje...
Ile za niego dałeś ??
slawo
moze nie w M-ce,ale kupujac chip od Dinan BMW do m20 tez mial wlasnie 4 nozki mniej i instrukcji bylo pokazane wlansie tak jak na zdjeciu ktore podales
tez bylem zdzwiony lekko,ale zalozylem i smiga
Wojtek
krismax chip mnie w sumie nic nie kosztowal dostalem w prezecie wink.gif jesli go spale to wcale mi go szkoda nie bedzie byle komputera nie uszkodzic a z tego co wiem to raczej sie nie uszkodzi przez takie cos
pozatym cos wyczytalem na bimmer forum ze te 4 piny sa do ewsu i nie sa potrzebne i ze niby wlasnie powinno smigac tak jak pisze kolega slawo1
slawo1 dzieki za odp !! smile.gif
maleckis
Będzie śmigać. W 95' w S50B30 pojawił się EWS i tak właśnie go usuwają.
Wojtek
czyli moge wyciac ews z wiazki pozbyc sie transpondera itd ?
mktech
Gwoli sprostowania smile.gif.

4 piny nie "są od EWS'u " tylko są to dodatkowe linie adresowe (na 99%%). Po prostu widać komputery z EWS'em miały
program który "nie mieścił" się do mniejszej kostki.

Pozdr
M.K.
yeti24
Panowie skoro tym handlujecie to może macie chipy do m52b28-siemens.Występują wogle takie rzeczy do M52???
Zależy mi na przesunięciu odcinki w okolice 7200.Jest taka możliwość na siemensie?
paavo91
Witam. Mam do sprzedani Chip DINAN do M3 z 95r. Jest wlutowany w podstawkę prezycyjną,bo nóżki były pogięte. Jeśli kogoś interesuje to pisać na psasha16@gmail.com
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.