Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: instalacja e46 m3
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
foreman500
przygotowuje samochod do sportu i postanowilem wywalic cala wiazke pozostawiajac tylko to co jest niezbede...
czyli tylko instalcje silnika i wiazke niezbeda do odpalenia...
niestety w ktoryms momencie, gdzies sie pomylilem i przestal mi dzialac obrotomierz... niestety juz tak duzo jest wycietej tej instalacji ze nie sposob znalezc ktory to przewod mellow.gif

moze ma ktos jakis schemat instalacji do e46 m3 bylbym bardzo wdzieczny
Wojtek
robie to samo tylko w e36 biggrin.gif zostawiam swiatla kierunki itd co potrzeba zobaczymy co bedzie dzialac a co nie biggrin.gif

a co do schematu sproboj w google poszukac ...
mktech
Humm.... Nie dam głowy obciąć na ten moment ale obroty w E46 chyba lecą po CAN'ie z DME.....Jeśli nie zwalczysz tematu do jutra to zerknę na moją wiązkę testową smile.gif

Pozdr.

M.K.
foreman500
po dluszych namyslach stwierdzilem ze wywale zegary i zalorze sobie tylko duzy obrotomierz +zegarki od oleju i wody
z tym podlaczeniem to jak mozesz to wysli mi na pw jak mozesz..

pozdrawiam
foreman500
Moze ktos wie pod ktore kable trzeba sie podpiac do komputera aby podlaczyc nie orginalny obrotomierz do tego silnika co w temacie??
przydal by sie jakis schemat tych kostek co sie wpina
z góry dzieki wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.