Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: JAKIE RĘKAWICE DO DRIFTU?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Technika jazdy samochodem po zakrętach
owca1002
Prosze o konkrety model itp cena do 500zł do skórzanej kiery(nie wiem czy ma znaczenie dlatego pytam jaki model).

POZDRAWIAM
kanon45
do skorzanej kiery to raczej tylko czyste umyte rece biggrin.gif
Glaniu
Tak jak kolega wpomnial wyzej do skorzanej nie ma sensu rekawic. jezeli rekawice to tylko kiera zamszowa tylko trzeba sie liczyc z niskia wytrzymaloscia
LuiG
Jeśli nie ma to mieć homologacji to poleciłbym długie letnie rękawiczki rowerowe lub motocyklowe cool.gif
Raceboy
A ja jeździłem na skórzanej kierze w rękawicach Sparco
http://www.rallyshop.pl/index.php?p190,rek...parco-hurricane
W drifcie gdzie kierownica odkręca się sama chodzi raczej o to, by kierownica sunęła w momencie odkręcania po wewnętrzej stronie dłoni - przynajmniej ja tak jeździłem - by w odpowiednim momencie ją mocno złapać.
Zwierzak
www.raceandrally.pl polecam mamy teraz duzo promocji w Alpinestars smile.gif Rękawice full profi mogę załatwić dla forumowiczów za 500pln ( Ken Block i Stig w nich jeżdżą tongue.gif )
po Szczególy proszę o mail na drifter@platinium.com.pl
doradzę , wynegocjuję dobrą cenę żeby wszyscy byli zadowoleni.
Pozdrawiam
Zwierzak
Raceboy
Si. Moje Sparco dostałem do Zwierzaka w prezencie, więc na bank czymś dobrze doradzi z gamy Alpinestars.
Dr Red Devil
Dobre rękawice to podstawa. Sucha dłoń, to może jest na początku, ale zaraz robi się spocona, a wtedy skórzaną kierownicę jest trudno utrzymać i kontrolować. Czy to będzie Sparco, OMP, Sabelt, Alpinestars, etc. niema większego znaczenia do amatorskiego użycia. Ważne aby newralgiczne punkty były wzmocnione, żeby za szybko się nie rozeszła na szwach. A najważniejsze, to dobrać odpowiedni rozmiar, to jest podstawa w dalszym użytkowaniu.
owca1002
dzieki juz padł wybór na sparco. Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.