Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gwint e36 poduszka??
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
boss881123
Witam zakupilem gwint do mojej e36 ale z seryjnego amorka popduszka gorna z łozyskiem niechce wejsc do giwta na przod jest za szeroka czy ida jakies specialne ??? ZA ODPOWIEDZI DZIEKI
Łysol
Pewnie masz zawieszenie od 325 , czyli m-technik - przynajmniej w wielu przypadkach tak jest.
Musisz kupić głowiczki pod zwykłe zawieszenie - wtedy będzie pasować z gwintem.
Sa 2 rodzaje tych głowiczek te co ty masz są droższe( około 220 zł) a potrzebujesz akurat te tańsze ( około 90 zł) za sztuke oczywiście ceny. cool.gif
boss881123
DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
boss881123
mam jeszcze pytanie kupilem sobie zawiesZeni ta-technix i strasznie przod wysoko stoi ile powinien sie opuscic na tym zawieszeniu przod odlaglosc miedzy zderzakiem a ziemia kola 17profil 45 tak mniejwiecej ???aha bmw e36
I czy go trzeba skrecic na maksa w gore az do konca gwintu??
Wojtek
skrecasz na tyle na ile chcesz miec ustawione auto po to jest regulacja na gwincie ...
boss881123
własnie jest skrecone na maksa i jakos dzxiwnie stoi ;/
mam pytanie a jakie te takie talerze stosuje pod sprezyne sie stosuje te co sa w gwincie czy seryjne z bmw??
Wojtek
te co sa na gwincie moze zrob fotki jak to poskladales i jak to wyglada bedzie latwiej pomoc
boss881123
sam ogarnolem temat WIELKIE DZIEKI CHLOPAKI
Foinix
nie tak... w e36 występowały dwa modele poduszek... starsze (wysokie) do roku 91, i nowsze (niskie) po roku 91, jak kupiłeś sobie nowe amorki, to jak założyłeś stary typ poduszki to brakowało Ci gwintu żeby złapać nakrętką tłoczysko... miałem dokładnie taka sama sytuacje... wystarczy, że zmienisz poduszki na nowy typ smile.gif w ASO około 140 zł sztuka smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.