Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [e30] gdzie zrobić swap ? okolice wawy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
wojtek_e30
Witam
Jestem nowy na tym forum ale temat ogarniam w miarę. Mam pytanie dotyczace tego, gdzie można zrobić swap silnika do bmw e30. W okolicach warszawy oczywiście bądź w samej wawie. Jeżeli to istotne to chce wrzucić silnik m50b25 do e30 gdzie siedzi aktualnie m20b25.
Dobrze by było żeby były to osoby bądź warsztaty które już wcześniej to robiły ale z racji że piszę tutaj to tylko na takie dostanę namiary. Dobrze by bylo też żeby ta usługa była w miarę rozsądnej cenie.
szukałem już ale nic o tym nie znalazłem na tym forum.
Pozdrawiam
far77
kawałek od wawy wink.gif masz Mgarage,polecam.
Taffarel
pod wawa wink.gif masz S.garage smile.gif Andrzej wie, co robi. user tego forum : jendrek e-30
--orzech--
http://www.puz.com.pl/
wojtek_e30
ok, wielkie dzięki za pomoc, chyba już znalazłem odpowiedniego człowieka do tej roboty smile.gif ale ogólnie myśle że można by zrobić jakiś spis osób ktore się tym zajmują, żeby każdy mógł szybko znaleźć w tej dziedzinie, nie tylko w wawie.
Taffarel
to kto bedzie robil swap ?
wojtek_e30
Ja będę robił smile.gif póki co będzie to skromne m50b25, potem jak już kasa się znajdzie to będzie coraz grubiej. Najbardziej mnie cieszy że będzie to wszystko w oryginalnej czerwonej budzie. Uwielbiam ten czerwony kolor BMW, już jedno e30 czerwone miałem... ale mam też brata... który nie ogarnia tył napędu a lubi się ścigać...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.