Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lepsze sprzegło do m52
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
jezier
Witam
Rok temu jak kupiłem bmw slizgało sie sprzeglo, jeździłem tak przez zime i mowiłem sobie ze zmienie na wiosne jak bedzie juz ciepło. Wiosna naprawiło sie jakos same smile.gif nie slizgało sie i ładnie robiła stójke.
Teraz znowu zaczyna to samo co rok temu.
Chcem wrzucic jakies mocniejsze sprzegło, widziałem w jakims temacie ze proponujecie sprzegło z e46 330.
Co trzeba dokładnie kupic i zrobic zeby to sie tam zmiesciło, czy nie zadawac sobie problemów i kupic seryjne ?

Jest w planach podniesienie mocy silnika, ale to moze byc ciezki temat smile.gif
Taffarel
temat sprzegla masz rozpisany na forum BARDZO dokladnie !! szukajka nie boli i zajmuje chwile !!

ps. nie wierze w takie przypadki samonaprawiajacego sie na wiosne slizgajacego sie sprzegla w zimie biggrin.gif
k11
A tak przy okazji to IC jest zestaw Valeo tarcza, docisk, łożysko wyciskowe, koło jednomasowe (#835004), czy ktoś już próbował tego produktu?

Pozdrawiam, r.
maruda325
Stary kotlet blush.gif no ale...


CYTAT
A tak przy okazji to IC jest zestaw Valeo tarcza, docisk, łożysko wyciskowe, koło jednomasowe (#835004), czy ktoś już próbował tego produktu?


http://moto.allegro.pl/item987071101_bmw_3...achowe_kpl.html dry.gif

Muszę wymienić sprzęgło więc bardzo interesuje mnie czy ktoś już to zakładał i co to jest warte. Chcę to założyć do 325i NV.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.