Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tanie opony do trenowania
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Technika jazdy samochodem po zakrętach
kanon45


Szukam czegoś taniego do auta ~1500kg, 4wd niecałe 300hp w rozmiarze 225/45/R17 , fajnie jakby miało wmiare twardą ścianke
na super przyczepności mi nie zależy, warto zainteresować się hankookami albo falkenami? czy jest na rynku coś sprawdzonego?
the.wolf
firestone SZ90. 380zł/szt
kanon45
maja w miare twardą ścianke? Jak ze ścieralnością?
Tak naprawdę to cenowo nie odbiegają za bardzo od bridgestonów re050a a te chyba troszkę lepsze prawda?
voytec
CYTAT(kanon45 @ Sat, 26 Sep 2009 - 08:00) *
Szukam czegoś taniego do auta ~1500kg, 4wd niecałe 300hp w rozmiarze 225/45/R17 , fajnie jakby miało wmiare twardą ścianke
na super przyczepności mi nie zależy, warto zainteresować się hankookami albo falkenami? czy jest na rynku coś sprawdzonego?


Przyłączam się do pytania i od razu podrzucę niskobudżetowe pomysły (tak wiem, że to wytwory małych, żółtych rączek):
- Goodride Neza
- Wanli S1088
- coś z Federala
??

Trackday`owi praktycy - podpowiedzcie coś w temacie smile.gif
Tnx!
CZUCZU
http://www.markgum.com.pl/?k=katalog&w...amp;d2=&d3= z rabatowym kolega jak ktoś ma około 330 / szt
A bieżnik daje rade
Nemon
tanie opony - tu mają dosyć tanie opony i jest duży wybór rodzajów opon, ale duża część z tego to tanie opony, ale używane (jeżeli Ci to nie przeszkadza to powinieneś coś dla siebie znaleźć, do trenowania powinno być jak znalazł), chociaż ja tam osobiście kupuję tylko nowe opony.
Piotr328
CYTAT(CZUCZU @ Sun, 27 Sep 2009 - 18:11) *
http://www.markgum.com.pl/?k=katalog&w...amp;d2=&d3= z rabatowym kolega jak ktoś ma około 330 / szt
A bieżnik daje rade



A jeździłeś już na nich?

Ja zjechałem ich chyba z 10-12 sztuk i szczerze powiem, ze i tak widac ze to nalewka. Nie idzie na tym ujechac na wprost, tak płynie opona. Nie wyobrazam sobie na tej oponie normalnej jazdy a tym bardziej na wprost na torze.
pilachgt
uzywane pirelli p zero kup - scianka twarda - bardzo lubilem na nich latac moim evo
the.wolf
CYTAT(kanon45 @ Sat, 26 Sep 2009 - 17:22) *
maja w miare twardą ścianke? Jak ze ścieralnością?
Tak naprawdę to cenowo nie odbiegają za bardzo od bridgestonów re050a a te chyba troszkę lepsze prawda?



scianka bardzo twarda. po rozgrzaniu dobrze kleja. cenowo to zawsze taniej od RE50 o jakies 50-70pln.
evah
uzywane slicki mozna dostac w granicach 200/300 pln
tyle, ze zima nie polatasz tongue.gif



pz
kanon45
sliki to troche nie na moje umiejetnosci smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.