Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Orientacja w wartosci - Pontiac Firebird 79
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Khunag
Witam wszystkich serdecznie smile.gif

Mam nadzieje, ze pisze w odpowiednim dziale.

Sytuacja wyglada tak: dostalem w spadku Pontiaca Firebirda Trans Am, rocznik 1979, prawdopodobnie na zoltych blachach. Jak bardzo bym nie kombinowal to wychodzi mi, ze nie bede w stanie utrzymac tej bestii, nie wspominajac o fakcie, ze z motoryzacja nie mam wiele wspolnego i u mnie by sie tylko marnowal, zdecydowalem sie go sprzedac.

Samochodu jeszcze nie widzialem i nie mam pojecia w jakim jest stanie, jest gdzies w garazu we Wroclawiu, musze go przywiezc do siebie, do Krakowa. Wiem, ze niewiele informacji dalem, ale prosilbym o okreslenie orientacyjnej wartosci takiego samochodu (optymistycznej i pesymistycznej wersji wink.gif ), jakis przedzial cenowy, bo ja naprawde nie mam zielonego pojecia ile cos takiego moze byc warte.

Milo by bylo tez jesli doradzilibyscie mi, gdzie szukac kupcow i jak najkorzystniej go sprzedac. Jak uda mi sie go przywiezc obiecuje zrobic duzo zdjec i wrzucic, zeby mozna bylo cos dokladniej stwierdzic.

Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam smile.gif
Jedenasty
w zależności od stanu wartość jest w przedziale 15000-50000 PLN, bez fotek i opisu co tam jest więcej ci nie powiem

pzdr
hwojtek
Wasyl, sądzę że miałeś na myśli raczej 1500 - 50000
Bielas
Tak jak już koledzy napisali musisz nam dokładnie opisać stan techniczny: czy w 100% oryginał, jak się trzyma wnętrze, czy nic mu nie dolega, czy ruda go nie żre, czy są faktury na wszelkie (a przynajmniej główne) naprawy itp itd. I obowiązkowo wrzuci jeszcze kilka fotek, wtedy może uda się POBIEŻNIE oszacować jego wartość.

Jedenasty
CYTAT(hwojtek @ Mon, 14 Sep 2009 - 09:08) *
Wasyl, sądzę że miałeś na myśli raczej 1500 - 50000


źle sądzisz, 79 nawet w słabym stanie trzyma ceną a nie spodziewam się że chłopak rzuci tu zdjęcia trupa co więcej na nim rdzy niż zdrowego, bo jeśli tak no szkoda jego czasu na zajmowaniem się tym wozem

pzdr
hwojtek
7 for sale: $200-$10,770 - z rzeczywistością nie wygrasz.
Khunag
No tez mam taka nadzieje, naprawde pojecie nie mam jak ten samochod wyglada wink.gif

W kazdym razie dzieki, jak mi sie go tylko uda przywiezc to beda fotki.
Jedenasty
policz koszt sprowadzenia wozu za 1000 USD i powiedz czy udało ci się bez kombinacji alpejskich z Antkiem kobity szwagra brata ściągnąć ten wóz w kwocie niższej niż 10k PLN przy obecnym kursie dolara

pzdr
caro
Nigdy nie widziałem TA 2 gen poniżej 10 tysięcy złotych, ani w PL, ani w Niemczech, US to inna bajka.
wooly
Podeslij mi jakies zdjecie tego i podaj swoj tel jestem zainteresowany kupnem.

m.murlewski@onet.eu
Khunag
Witam ponownie, sprawa straszliwie się przeciągnęła, samochód dalej stoi we Wrocławiu, ale przynajmniej mam jakieś fotki:





Mogę się postarać o jakieś konkretniejsze, ale może te cokolwiek pomogą wink.gif

Samochód jak widać nie stoi niestety w garażu, mogłem się też pomylić co do rocznika, na papierach z sądu miałem napisane bodajże 76.

Dziękuję i pozdrawiam smile.gif
Jedenasty
po zdjęciach widać że tył to mnóstwo rdzy szczególnie przy błotniku, próg dachu przy oknie pęknięty, po śladach pod wozem że po ostatniej powodzi sobie trochę w wodzie postał więc jeśli nie ma tam jakoś ostro nadłubanego silnika i skrzyni to 10 tyś to max co to jest warte jeśli komuś będzie się chciało ratować to truchło
poza tym to wygląda na Trans Am'a ale brak mu części ospoilerowania

pzdr
Nikodemon
Rocznik 76, nadkola poszerzane przez jakiegos domoroslego kowala, zgnity, zastany i niekompletny, ciezko bedzie nawet za dyche go puscic bo nadaje sie do rozebrania na czynniki pierwsze i kompletnego odrestaurowania ktore kosztowac bedzie kilkadziesiat tysiecy pln jezeli ma byc zrobione tip-top. Niedawno znajomy sprzedawal taki sam rocznik tyle ze w dobrym stanie i przez kilka miesiecy ciezko mu bylo go opchnac za kilkanascie tysiecy.
hwojtek
Pół roku minęło, a ja nadal mam rację. 1500-50000, ze wskazaniem na dolne strefy za tę ruinę.
Khunag
Dzięki, panowie smile.gif

Chce go ktoś za 6k? wink.gif
machon
nie chce być pesymistą, i nie wiem ile masz czasu ale ja bym go wystawił na allegro od 1 zł...
Khunag
Od 2000 bym go mógł wystawić, bo taką ofertę mam na razie wink.gif
wooly
To sprzedawaj za te 2 tys i sie ciesz ze w ogole ktos to chce.
Khunag
Najprawdopodobniej w czwartek pójdzie za 4000, jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam smile.gif
redalert
Trzeba w niego wpakować nieźle czasu i pieniędzy, żeby przywrócić do stanu pierwotnego.
Ciekawe kto na nim chciał się tak wyżyć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.