Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysokość i pochylenie tylnego koła E36
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
VTEC
Cześć. Co reguluje wysokośc i kąt pochylenia tylnego koła w E36 Coupe. Dostąpiłem zaszczytu jeżdzenia po popularnej polskiej drodze i spotkało mnie nieszczęście objawiajace się tym, że prawe tylne koło zaczęło mi obcierać o błotnik, przy czym widac, że jest wyraźnie niżej niż koło kierowcy.
G-Rad
Może pękła Ci sprężyna ?
noorec
albo kielich...
VTEC
Spreżyna ok, kielich też ok.

Ps. Mocowanie amortyzatora do kielicha też ok.
pirat325
Kat pochylenia tylnego koła ustawia sie śrubą mimośrodową dolnego wachacza, a co do wysokości to pewnie amorek ci sie skonczyl
VTEC
Amory na badaniu też wyszły ok.
Bastec
sprawdz gorne mocowanie amorka, pod wygluszeniem w bagazniku , moglo sie wyrwac
VTEC
Napisałem u góry, że wymieniłem biggrin.gif
ww#296
kąt reguluje sie sruba mimosrodoweą na dolnym wachaczy przy piascie. Tylne koło najprawdopodobniej nie obciera o błotnik ale o plastikowe nadkole które ma garb ze wzgledu na rure doprowadzajaca paliwo z baku do zbiornika.
VTEC
Opona obciera bokiem o błotnik, bardziej obrazowo można napisac, że błotnik żre mi napisy z opony smile.gif Podejrzewam, że wahacz mi się lekko wygiął na równej prostej polskiej drodze, ale pytanie, który wahacz ? A jak nie wahacz TO CO ...
kangurczak
Jesli ruszysz kąt to zacznie ciąć opone. W środe kombinowali u mnie pół dnia i nic nie wymyślili. Sytuacja wyszła po wymianie elementów gumowych i zalozeniu 16" sad.gif Szukam rozwiązania problemu. Zbieżność wyszła książkowo...
Wojtek
zobacz dokladnie na mocowania wozka do budy bo lubia sie zerwac jesli reszta wyglada ok to moze byc to
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.