Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: tarcze e46 320d-jakie?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
dvs
Witam
z zwiazku z tym ze obecne przednie tarcze mam do wymiany, mysle nad kupnem jakis lepszych,
mam e46 po lifcie czyli wersja 150koni ( we wrzesniu chip+ wiekszy IC), sr. tarczy 300mm.
Myslalem pierw nad Brembo Max ale nie ma ich do tej wersji,
ATE Power Disc ponoc szybkko sie krzywią,
wiec moze Zimmermanny Sport?
Macie jakies sugestie?
Bad_Boy
kup orginalne bo-
nie rdzewieja
pewna jakosc
nie sa takie drogie.
Byl kiedys temat tarcz do e46 na bmw-klub.pl i te wszystkie "tuningowe" tarcze wcale lepiej nie hamuja a maja krotsza trwalosc.
Ewentualnie- importuj cale heble z 330i- maja wieksza srednice tarcz i wieksze zaciski- ale uwaga najmniejsze felgi pozniej to "17
Owko
w 330d (największy hamulec w e46 oprócz M3) wymieniłem oryginalne na któreś z tych, które wymieniłeś (chyba ATE) i skończyło się źle (krótsza żywotność, szybko się gotują, nie hamują lepiej, bicie). tylko ori, ewentualnie kompletnie customowe rozwiązania z wyższej półki (tylko po co - 150/200konny ciężki diesel to nie jest imo auto w walki, tylko do sprawnego przemieszczania się).
dvs
Owko, a jaki zestaw jest oryg. montowany do e46?
ATE?
Just
Dolaczam sie do pytan, czy te tarcze mozna gdzies kupic taniej poza ASO ?
RESPECT
Testowałem tarcze EBC Ultimax z klockami EBC Red Stuff w 330i o średnicy 325mm i pogięły się po 500km. Potem zamontowałem ATE Power Disc z klockami ATE i jak na razie jest OK. Przejechałem na tym zestawie około 10tys km w tym wypad na Lap Race i jak na razie nic się nie dzieje a samochodzik hamuje bardzo dobrze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.