Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Felgi 17" do jakiego auta?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Xbike.pl
Pytanie, ktore zapewne dla uzytkownikow tego podforum bedzie jak kaszka z mleczkiem. Jakis czas temu kupilem w USA z innymi gadgetami felgi, ktore "podobno" są przeznaczone do Chevroleta. problem jednak w tym, ze nie jestem pewien do jakiego modelu i czy znajdują zastosowanie w innych /chocby amerykanskich markach/. Felga ma rozmiar 17/7,5" z ET 35 - co defacto poza ET o niczym jeszcze nie mowi. Ma w sumie 10 otworow, ale domniemuje, ze nie wszystkie są wykorzystywane. Niestety nie mam w/w felg "pod ręką" więc nie zmierze srednicy otworu centralnego i rozstawu śrub, ale byc moze informacje wystarczą do podpowiedzi. Ponizej fotka w/w felg. Chcialbym je wystawic na sprzedaz, ale milo byloby wiedziec do czego pasują. Pzdr


ew link do obrazka: http://img149.imageshack.us/i/img0712i.jpg/
Jedenasty
to wygląda na jakieś aftermarkety, jeśli ma 10 otworów to pewnie da różne rozstawy śrub (odkrywca ze mnie jak Kolumb laugh.gif ), skoro pisze że do Chevy to jeden z rozstawów to 5x120,65 szerokość 7,5" to mało więc jakieś sedanowate dupowoz i psełdo coupe typu Monte Carlo, jest szansa że podejdzie także do Camaro/Firebird z lat 93-02

pzdr
Xbike.pl
to są aftermarkety - "chromolone", ale włoskie
Performante
jak 5x120 to i BMW.
Jedenasty
jak już pisałem nie 5x120 a 5x120,65 a to drobna różnica i takiej różnicy w rozstawie używają amerykanie

pzdr
Wroniasty
CYTAT(AWSA @ Wed, 12 Aug 2009 - 23:07) *
jak już pisałem nie 5x120 a 5x120,65 a to drobna różnica i takiej różnicy w rozstawie używają amerykanie

pzdr


Nie tylko. 5x120.65 mają też starsze Jaguary
Jedenasty
czy te felgi wyglądają jak do jaguara i czy ten dział jest o jaguarach rolleyes.gif

pzdr
ScaryFace
drugi rozstaw to moze byc 114,3 a wtedy masz ma mustanga i japonce
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.