Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Upgrade hamulców e36
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
waw
Witam, otóż sprawa jest następująca, mam e36 323i z seryjnym układem hamulcowym. Mam okazje nabyc 4-tłoczkowe zaciski Brembo od e38.
Zacisk ten jest pod tarcze o oryginalnej grubosci 28 mm, podczas gdy moja ma 22 mm co ja od razu dyskwalifikuje. Chciałbym więc założyc te zaciski do tarczy np. od e34 540 - 302x28 mm lub od e38 - 316x28 mm. Co jest potrzebne do zainstalowania takiej tarczy?
Wystarcza same jarzma od takiego np. e34 540 czy w grę wchodza też zwrotnice i np. coś jeszcze?? Kolejnym tematem jest felga - chciałbym zostac przy rozmiarze 16 cali, tarcza 302 mm zmiesci sie pod taka na pewno, 316 mm zresztą chyba tez, jednak chyba nie obejdzie się bez dystansów, zeby te zaciski sie zmiesciły?? Proszę o pomoc zorientowanych w temacie, z góry dziękuje.
bigo
Podobno popularnym swapem układu hamulcowego jest przeszczep z e46 330 i do tego potrzeba tarczy zacisku i jarzma... Ale nie mam pojecia jak to wyglada z e38
tdserek
Witam mam do sprzedania zestaw do swapa z m3 e36 315 mm czyli tarcze klocki zaciski jarzma na przod cena 599 zl jak cos to na priv co do swapu hebli z e38 nie slyszalem zeby ktos to zakladal do e36
artix
jak od e38 to od 740 , tarcze i zaciski
waw
Ok, to teraz pytanie, czy tarcza 315 mm od e36 m3 wejdzie pod felgę 16"??
Camil
OO to jak ktos chce to sprzedam zaciski, tarcze, klocki od 740 e38. 15tys km przebieg. Sam mam te bremobo to sobie zmienie
tdserek
z tego co jest mi wiadome tarcze 315mm wchodza jeszcze pod oryginalne felgi 16 bmw tarcze 325 mm np z e46 mieszcza sie tylko przy 17 biggrin.gif pozdrawiam
k64
nie wszystkie modele e46 maja takie rozmiary tarcz , ale napewno w 330D minimum to 17stki .
tdserek
CYTAT(tdserek @ Mon, 03 Aug 2009 - 00:30) *
z tego co jest mi wiadome tarcze 315mm wchodza jeszcze pod oryginalne felgi 16 bmw tarcze 325 mm np z e46 mieszcza sie tylko przy 17 biggrin.gif pozdrawiam


tak wiem chodzi mi o tarcze wlasnie z 330d i 330i z m3 jest juz chyba problem bo jest troche innych zacisk i tarcza gruba na 28mm a nie 25 .
u mnie na felge skrecana bbs rc 17 byl problem z 330d bo zacisk prawie dotykal srub skrecajacych felge...

http://www.racingforum.pl/sprzedam-Przedni...nio-t68264.html
rifresz
tdserek i jak sobie poradziles?????? bo mam 17 skrecane oz futura a mysle nad tymi tarczami ;/
tdserek
wrocilem do serii obecnie mam tarcze zimmermanny 286 niestety ale tarcze mialem w zlym stanie i poszly:/do kogos. zaciski rowniez:d
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.