Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [M3 S50B32] Zapalająca się kontrolka OLEJU :(
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
reso
Witam
Od jakiegoś czasu mam problem kontrolką oleju.

Fakty:

Podczas jazdy i próby przyspieszenia auto jakby przygasa na sekundę i zapala się kontrolka od poziomu oleju(tylko ta kontrolka, żadne inne się nie zapalają). W ostatnim czasie problem się nasilił i autem nie da się normalnie jezdzić.
Myślałem że padł czujnik poziomu oleju, ale jest dobry(przy odpiętym czujniku dzieje się to samo ,auto przygasa na sekundę, zapala się kontrolka i miga kilka sekund)

Sytuacja ma miejsce tylko podczas jazdy na postoju wszystko jest ok.

Na kompie wypluło dwa błędy. Jeden to błąd przepływki(już jest zmieniona i jakby wtedy nasilił się ten problem, choć na starej też występował) oraz błąd sondy(czeka na wymianę).

Czy ktoś ma pomysł z czym może to być związane, bo nie wiem jak to ugryźć, a autem nie da się jeździć dry.gif

hz10
masa silnik karoseria
Pipcyk
Dobrze radzi. Na poczatek posprawdzac masy.
reso
Panowie to TO, w dodatku z własnej winy bo nie dokręciłem mocowania pod zbiornik wyrównawczy(robiłem mały porządek pod maską), a mam w tym miejscu podpiętą mase.

Te samą akcje miałem w zeswapowanym e30 na m52.



Wielkie podziękowania!!!!
Pipcyk
Nie ma za co wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.