Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co to za naklejka / plomba na sterowniku z M3?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
korona
Co to za naklejka na sterowniku silnika S50 który posiadam? Silnik jest z 93r, naklejka jest oryginalna ze znaczkiem BMW, ma dziurki oznaczające założenie w 95r i odręcznie naniesiony numer. Czyżby serwis coś grzebał w sterowniku? Sprawdzałem i kość wydaje się oryginalna.

k64
a moze wyciagli kosc w firmie jakiejs i podlubali programatorem ?
Bielas
albo wymieniali, bo z ori było coś nie tak?
choody
wygląda jak plomba gwarancyjna - wg mnie gwarancja albo została wykonana w październiku 95 roku albo wtedy się skończyła a numer 00128 pod "śmigłem" to numer inwentaryzacyjny części

takie jest moje skromne zdanie

pozdrowionka

albo została wykonana naprawa oprogramowania w roku 95 miesiacu 10 i zapisali usługę jako numer 00128
Gepard
sprawdz w ASO po winie jakie naprawy byly dokonywane
zet340i
niewątpliwie i ewidentnie było tam zaglądane do środka,po dacie wnioskuje,że był jeszcze na gwarancji,w tym wypadku lecz to tylko moja dedukcja znając ich serwisy,wymienili całą zawartość. Wiem,że na gwarancji nie mogą wymieniać jakiś kostek lub części układu,tylko jedzie się z całością,ale mogą bez obudowy.Jak nie było gwarancji to klient mógł poprosić o najtańszą wersje naprawy.Opcja z grzebaniem w opro.też możliwe-ale z 2%szansy. Po 100% wiedzy do ASO
metan
mam taka sama plombe w m50,z tego co doczytałem sie w papierach to był wymieniony soft na nowszy
rumpel_ski
Panowie ta naklejka oznacza że był jak kolega pisze wymieniany soft.
korona
tzn soft uaktualniony a nie "usportowiony" ?
metan
tak korona niestety tylko uaktualniony a nie "usportowiony" sad.gif
lagadula
Z reguły , jak w BMW jest aktualizacja softu, to raczej jest on lepszy od poprzedniego biggrin.gif Więc to taki prawie usportowiony tongue.gif Zoptymalizowanym bym rzekł smile.gif
sierRKA
to na bank aktualizacja.
jednak i tak jest powod do radosci bo nowszy soft znaczy lepszy, w koncu po cos jakas madra glowa nad nim siedziala.
zet340i
Wymienia się je w wyniku wady-na pewno nie wymienili z dobrego na lepsze-chyba,że za dodatkowy hajs.../// biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.