Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nissan Silvia s12
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Classic rally, race & sportscars
mrukpo4
Witam właśnie zakupiłem sobie autko za grosze z przeglądem i oc jednak jest z nim sporo zabawy i potrzebuje pomocy osoby która sie na tym zna jest zagazowany i nie otpala na benzynie dodatkowo chodzi tylko na 4 a nie 8 świecach i kopci na biało co moge zrobic zostawiac gaz czy wywalic w cholere pierscienie i uszczelniacze wymienione i kopci dalej
daniel86
Sprawdź pompe paliwa i układ paliwowy, przewody wn, kopułke.
mrukpo4
Mam jeszcze jedną sprawe mam zamiar zrobić silvie aby wbyła jak najbardziej zgodna z orginałem wiec jesli ktos ma jakies czesci to prosze napisac potrzebuje paru pierduł jak kierownica , przednie kierunkowskazy przednie lampy te małe białe
powerdriver
Witam,
posiadam sporo części do tego modelu. Pozdrawiam Michał
Sadi
Możesz jakąś fotkę zapodać, wychaczyłeś go u nas w kraju??
mrukpo4
TAK AUTKO KUPIONE W KRAJU W KRAKOWIE a aktualnie stoi na nyskiej we wrocławiu fotek narazie niemam bo niema czego robić potrzebuje przednie fotele przednie postojówki przednie kierunki tylne kierunki i całe tylne lampy
Vendorowicz
Ten model to taki rzadki u nas w kraju?
Rafi RU
No raczej rzadki wink.gif
W Wawie, to mój kolega Czesina ma już drugą, jedną czasami widuje w Traxie, jedną zieloną jeździ starszy Pan i auto jest w bardzo miłym stanie, jeszcze inną też jeździ starszy pan i jest przegnita z 3 biegowym automatem. Nie wiem czy taka biała, oklejona też nie jest z Wawy. Więc jeszcze pewnie jakieś w samej stolicy są. Z drugiej strony ciężko powiedzieć, że to często spotykany samochód wink.gif
FilipB
I jedną robi T.Chwastek do latania bokiem. wub.gif
mrukpo4
A znacie kogoś z wro kto ma takie autko ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.