Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zdjęcie blokady M6
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
HKS
Hello,
wiecie może kto zdejmie blokadę prędkości w M6 i ile to kosztuje?
No chyba, że można to jakoś zrobić samemu...smile.gif
pzdr
SONIC
Z Wrocka jestes to jedz np. do G-Power przy okazji moze cos dokupisz....
HKS
A w PL nikt tego nie zrobi? Nie chce mi się wierzyć...
Autko nie jest moje, ale wczoraj jechałem nim i denerwująca jest "odcinka" przy 274,275,276:) i dlatego postanowiłem zająć się tym "problemem".
Mi na razie "wystarcza" wrx, choć wrażenia z jazdy M6 całkiem, całkiem:) Na długie trasy dla max 2 osób super urządzenie...
pozdrowionka
Os_
W\ASO przesuwają blokadę na 300 km/h i kosztuje to chore pieniądze.
HKS
No właśnie, czyli jest wersja "oficjalna" i "nieoficjalna" jak rozumiem. Przy oficjalnej pewnie gwarancja zostaje, przy nieoficjalnej raczej nie...
Czy jest taka nieoficjalna, która nie zostawia śladów? cool.gif
300 km/h pewnie nie wystarczy biggrin.gif
Mario
Kolego wal do unitronic
http://www.unitronic.pl/?__G1_news=7&lang=en
Nareszcie prawie nowe BMW 335i biturbo doczekało się możliwości normalnej modyfikacji oprogramowania !!!!!!!!!!
Miło nam DONIEŚĆ o tym że nasza firma z dniem 17 listopada wprowadza modyfikacje oprogramowania długo oczekiwaną poniekąt dla nowych modeli BMW nie modyfikowanych do tej pory.

Nowość i możliwość modyfikacji dotyczy Modeli BMW z 3 litrowym silnikiem biturbo benzynowym modyfikowanym do tej pory za pomocą niewyszukanej i małoefektywnej metody boksowej. Do tej gamy doszły też jednostki niedoładowane 2.0 oraz modele V8 i V10 z M3 / M5 i M6. Wymiany oprogramowania dokonujemy przez złącze diagnostyczne a więc bezinwazyjnie.
Przed pojechaniem do uni napisz priva to załatwię zniżki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.