Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Swiece do m62 z kompresorem ???
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
thorez
Witam
W wolnosacym mialem ngk bkr6ek. Jakie kupic do silnika doladowanego, wiem ze zimniejsze ale ile stopien dwa??? Ngk, brisk czy moze jeszcze cos innego Celuje w 450-500km przy doladowaniu maks 0,7bara silnik nie ruszany.
pozdrawiam
korona
CYTAT(thorez @ Mon, 18 May 2009 - 22:21) *
Witam
W wolnosacym mialem ngk bkr6ek. Jakie kupic do silnika doladowanego, wiem ze zimniejsze ale ile stopien dwa??? Ngk, brisk czy moze jeszcze cos innego Celuje w 450-500km przy doladowaniu maks 0,7bara silnik nie ruszany.
pozdrawiam


Stopień zimniejsze na pewno wystarczą, chociaź nie wiem czy warto inwestować w świece na ten tysiąc kilometrów.
Tysiąc bo tyle wróżę na nieodprężonym silniku z aluminiowym blokiem i 0,7bar boostu.

PS Jaki masz kompresor i gdzie umieszczony? W jakiej budzie siedzi silnik?
thorez
CYTAT(korona @ Tue, 19 May 2009 - 05:30) *
Stopień zimniejsze na pewno wystarczą, chociaź nie wiem czy warto inwestować w świece na ten tysiąc kilometrów.
Tysiąc bo tyle wróżę na nieodprężonym silniku z aluminiowym blokiem i 0,7bar boostu.

PS Jaki masz kompresor i gdzie umieszczony? W jakiej budzie siedzi silnik?

Witam
Pesymistyczne wizje tongue.gif ess robi kity gdzie laduja maks 8psi czyli jakies 5,5 bez intercoolera dajac na to gwarancje na chyba 100000 km
thorez
co myslicie o bkr 7en-11 z hondy 1,8 vti ???
PMN
CYTAT(thorez @ Tue, 19 May 2009 - 08:00) *
Witam
Pesymistyczne wizje tongue.gif ess robi kity gdzie laduja maks 8psi czyli jakies 5,5 bez intercoolera dajac na to gwarancje na chyba 100000 km


Gwarancja jest na zestaw. Nie na silnik smile.gif
thorez
dalem sobie rade temat mozna zamknac albo usunac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.