Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Swap m50b20 na m52b28 problem/brak iskry
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Guzio
Witam możliwe, że powtarzam wałkowany już kiedyś temat, ale nie udało mi się znaleźć nic konkretnego dla mnie.
A wiec przy swapie m50b20>m52b28 po złożeniu wszystkiego silnik nie chce odpalić dry.gif
Wiązka została od m50 komp przełożony od 2,8 i jedna i druga jednostka jest na siemensie
wiec z tego co się dowiedziałem nie powinno być z tym problemu.
Silnik/rozrusznik kręci, paliwo jest tylko(aż!) nie ma iskry dry.gif może ktoś miał taki przypadek,
orientuje się co może być nie tak, bo ja już nie mam sił sad.gif Trochę" czytałem na ten temat nie wiem czy doszukiwać
się błędu w EWS-ie czy w ogóle był/jest on w m50, jak to sprawdzić, czy przyczyna może jest bardziej mechaniczna" niestety jestem zielony w
elektryce, może ktoś ma na to jakiś pomysł ? z góry dziękuje za odpowiedzi, Pozdrawiam wink.gif
makaveli
a ews podlaczylesz z tego kompa od 2,8 ?
Wojtek
jesli zostawiles wiazke od m50 to moze byc problem tak jak kolega pisal z ews bo komp od 2,8 go wymaga a ty pewnie go nie masz ?
makaveli
ews musi byc podpiety od tego sterownika ktory zamontowales z 2,8 - ewentualnie trzeba odblokowac komp...
Guzio
nie ews nie został podpięty, muszę go wymienić razem ze stacyjką? miałem anglika i części są tyle, że nie wiedziałem że to konieczne unsure.gif gdzie go szukać dokładnie? dziękuje za szybkie działanie smile.gif) Pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.