Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: SWAP z IS na m30b30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
MrUw@
Witam

jest tutaj pare mądrych osob co dadza kilka cennych rad więc pytam bo robie swapa z m42 b18... na m30b30... wsumie 2silniki mam juz na wierzchu niedlugo zabieram sie za mycie komory... m30 z wiąchą mam też wierchu i tutaj pytanie niby gniazdko jest takie samo wiec teoretycznie podpinam i powinno chasać wszystko przypięte do mojej budy ?? Ale słyszałem że jakies kable trzeba przepiąć przerobic ktoś może mi to rozjaśnić ??

kolejne pytanie czy chłodnica z m30b30 z budy e32 wejdzie czy jedyną opcja jest od 2,4TD ?? wiem że wisko wyleci i wejdzie wentyl od klimy na przod...

jak z pompą paliwa seryjna od 1,8is sie nada wyrobi ? mam jeszcze pompe od 2,5 moze ta ? bo moja od 3.0 jest martwa i niewiem czy musze miec taka samą czy kolejny wydatek?

Puki co jutro sztukowanie łap silnika i ogolnie chyba silnik wleci w bude wink.gif
jendrek e-30
Daj na PW co tam ci potrzba ja jestem zaintersowany tym IS.



POZDRO ph34r.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.