Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [m50b25] mul na obrotach
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
lucaass
witam

mam wrazenie ze moj m52b25 powyzej 4 tys obrotow powiedzmy jeszcze na 2 czy 3 zamiast bardziej sie wkrecac lapie jakby mula.
jakby z dolu byl silniejszy. mial ktos moze taki przypadek?


pzdro
SONIC
sprzeglo
jendrek e-30
hahhahahahahahahahhaha sprzęgło dobre. Pompa paliwa, zaworek ciśnieniowy na listwie, to podstawa a dalej trzeba dlubać
wzkurczak
no nieźle niewpadł by na to ze to sprzegło, jedrek moze umnie tez jest problem ze sprzegłem
arczi27
jak sie uporasz z tym zamulaniem to podpowiedz cos ciekawego ja mam ten sam problem smile.gif
lucaass
nie wiadomo czy od tego, ale narazie auto jest rozkrecone bo przy katalizatorach spawy puscily i przedmuchy byly ze juz glosno chodzilo. okazlo sie tez ze juz uszczelki od kolektora byly wydmuchane i dmuchalo. moze wiec jak dmuchalo na boki to lambdy zle zczytywaly ?? jutro bedzie skrecona no i zobaczy sie czy od tego. bo pozatym cos duzo pali. przy spokojnej 15 / 100 w miescie
arczi27
lucaass czy moze poradziłes sobie z tym zamulaniem na obrotach???????
Kudzior
Mam to samo w mojej e60 530d m57tu, wyczytałem na forach ze warto wyczyścić filtry zaworków podciśnienia turbiny i egr ii to zazwyczaj zalatwia sprawe ale w mojej jest taka sprawa ze turbine mam sterowana elektronicznie a nie podcisnieniem i jestem tam gdzie przedtem ma kto jaki pomysł?
lucaass
a ja nie mam turbiny wiec nie ma co czyscic ;/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.