Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zwiekszenie negatywu (camber) z tylu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Just
Po wsadzeniu zawiasu z compacta E36 i gwintu K-Sport na tylnych kolach zrobil sie delikatny pozytyw.

Zeby nie rzezbic chce kupic to:

Camber Kit E30



Nie chce domawiac czesci z USA x razy, czy to wszystko co potrzebuje, czy warto jeszcze cos z tej strony dorzucic?

Poniewaz nie mam w glowie budowy zawiasu, prosze o wyjasnienie jeszcze jednej kwestii:
z przodu mam regulacje katow u gory na kielichach, podobnie jak tu:



Rozumiem, ze z tylu katy bedzie sie regulowalo gdzies na dole a gora zostanie jak jest ? Mam rozporke wiec nie moge ruszac mocowan u gory.

Pozdrawiam.
piotres
Tak, geometrie z tylu regulujesz poprzez zmiane polozenia mocowan wahaczy, czyli wlasnie za pomoca tych srub ecentrycznych (w E30 z tylu jest jak wiesz tylko 1 para wahaczy) . Mocowanie amortyzatorow z tylu nie ma nic do rzeczy . A rzezba i tak bedzie bo te podkladki sie wspawuje do tylnej belki ...

Ja bym pomyslal na poliuretanowymi tulejami tylnej belki ...Ireland Engineering ma takie w ofercie za 100$/para . Bardzo je chwala .
piotres
do usuniecia ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.