Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E34 M50B20 Vanos ulepszać czy swap M50B25 Vanos?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
adrek88
Witam jak w temacie proszę o wypowiedzi dodam że mam chip wsadzony i autko jest troche żwawsze od dołu. Teraz czy dalej inwestowć czy robić swap do M50B25 Vanos? Pozdrawiam adrek.
zaq1982
Przy tej wadze auta to zabawa zaczyna się od pojemności 3,5. B25 są ok ale szkoda kasy na taki swap bo po miesiącu okaże się że i tak jest mało.Temat wałkowany 12394739563 razy na wszystkich forach BMW oraz na tym.Używaj szukajki! Pozdr.
SONIC
Tylko swap m50b20 nie nadaje sie do niczego
adrek88
Ok dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. A dużo było by roboty jak bym wsadził tam M54B30? Bo rozmawialem z gosciem od swapu i mowil ze wystarczy silnik przelozyc a reszta zostaje moja tj. sktzynia, wał i dyfer to prawda czy trzeba zmieniać dyfer na ten z M50B25. Bo jak bedzie za dużo roboty to chyba na razie najtańszą opcją jest swap na M50B25.
hz10
skrzynia od b20 szybko sie zmieli pod b30
adrek88
Przeciez to identyczna skrzynia jak w b25 to musze oryginal z b30 montowac? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
hz10
nie wiem jak jest różnica miedzy b20 a b25 ale między b25 a b28 koła zebate wydają sie być dwa razy szersze
adrek88
No właśnie między b20 i b25 nie powinno byc żadnej bo to są numerowo takie same skrzynie wiec powinna wytrzymać no chyba że się myle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.