Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Do kogo po program.....
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Minio
Szukałem na forum ale nic ciekawego na ten temat nie znalazłem...
Pacjent to X5 4.6is 347KM.... chce zrobić program, głownie zależy mi na zdjęciu ogranicznika prędkości (240km/h) ale kilka dodatkowych koni tez nie zaszkodzi, za wielka woda oferują gotowe chipy podobno dające ok 17koni ale z tego co już się dowiedziałem, to ECU jest inne w wersji EU i USA wiec boje się kupić gotowca z USA.
Z góry dzięki za wszelkie info.
Dudek II
http://www.superchips.co.uk/index.php?opti...&Itemid=134

Spróbuj tutaj.Człowiek z bmw-klub,załatwia po taniości programy tego producenta.
Minio
Masz jakiś namiar na tego człowieka z bmw-klub?
Bo na tej stronce jest chip do mojego auta:)
wb78
Gość ma nick Bagor, jest na bmw-klub, beemka-klub itd. Pozdro.
Minio
Dzieki już znalazłem gościa, lecz niestety on ma tylko chipy... a u mnie to jest robione po kabelku, a on nie ma do tego sprzętu.... najbliższy przedstawiciel superchips jest na Słowacji....
Azrael
My możemy X5, po kabelku:

www.4dyno.pl

Minio
OK dzięki za info.
Dzwoniłem już... Ciekawa oferta, chyba się skusze....
Azrael
Zapraszam smile.gif
buni

a cos do BMW E36 m3 3.2 ( s50b32 ) bedziecie mieli ?
Azrael
Europa czy ameryka? 3.0 czy 3.2, bo w tym modelu są spore rożnice elektroniczne akurat.
buni
europa 3.2 L - 321KM
Azrael
Badam temat. US bez problemu robimy od reki, EU jest problem, dam znać na ile do przejścia.
Azrael
buni: ustaliłem że moemy zrobić, ale niestety auto na kilka dni musi zostać. Masz jakieś większe mody typu wydech, dolot, wałki?


wg. bazy danych mojej w seryjnym aucie +18KM i +30Nm. Zwykle te wartości sie nam zgadzają.
buni
auto calkowita seria.


jaka cena i rozumiem ze auto do katowic trzeba zatargac ?
Azrael
Cenę zaraz ustalę. Normalnie ssąca benzyna 1500, ale tutaj będzie trochę drożej ze względu na komplikację.

Tak, najlepiej by było podstawić auto do Ktw, auto będzie przetestowane w pełni na hamowni, z wykresami przed i po z AFR itp.
Azrael
Cena około 2200. "subject to change". smile.gif
buni
oki. dziekuje za info. zglosze sie w marcu

cena bedzie malec proporscjonalnie to wynikow strojenia ?? rolleyes.gif
Azrael
Jak my nie będziemy zadowoleni to nic nie zapłacisz, jak będziemy zadowoleni to Ty też będziesz zadowolony smile.gif
wontek
Jeśli chodzi o zdjęcie limitera to wiem,że w Trójmieście jest możliwość przeprowadzenia takiej operacji... Nie wiem na 100% czy w X5 is,ale M6 '05 tak. Jak coś to na priv,mogę zadzwonić i zapytać.
Azrael
Wczoraj było M3 E92 i remap zrobiony, limiter zdjęty smile.gif
dobrus
Azrael, gdzie w katowicach ogarniacie te programy? Posiadam e36 328 (2.8 m52), z kolektorem od m50, dolotem BMC,baranami i lekko zmodyfikowanym wydechem, shamowane mam to to teraz na 225kuca, jakiego przyrostu mogę się spodziewać po programie i jaka cena? pozdrawiam
pakarod
podczepiam sie pod pytanie wink.gif
Azrael
Zaprogramować możemy , co wyjdzie trudno mi powiedzieć zważywszy na modyfikacje. Sprawdzić nie zaszkodzi.
pakarod
Czy funkcja zadowolenia tutaj rowniez wchodzi w gre? Ile taki program przy tych modyfikacjach?
Azrael
Myślę że tak samo jak każdy, ale musiałbym skonsultować z elektronikiem.
dobrus
dzwonilem do was wczoraj i jakis mily pan powiedzial abym napisal maila na adres: lukasz@4turbo.pl. Uczynilem to ale nikt nie odpisal. Azrael, kiedy mogę do was odstawić auto?
Azrael
Łukasz jest bardzo zajęty, odpisze z pewnością w 1. wolnym terminie.

Mogę tylko powiedzieć że na pewno nie ma takiej możliwości w tym tygodniu.
dobrus
okej dzięki, więc bede czekał smile.gif pozdrawiam
Krasek
podepne sie pod temat, kto ogranie remap do 330i m54b30 Wawa lub okolice? moj setup to: dolot seryjny z wkladka K&N wydech bez katalizatora oryginalne barany supersprinta, mapa ma byc bez 2 sond lambda tych za katalizatorem, spalanie nie wieksze jak w serii, jaki przyrost na zdrowym silniku i jaki koszt mozna oczekiwac
Krasek
to jak nikt nie ma doswiadczenia z tym silnikiem i takim setup'em zeby zrobic optymalny program??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.