Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skrytka na EcuMastera - E36
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
k64
juz pisalem w temacie u kogos ale niechce wiecej tam smiecic.


ponawiam pytanie , a juz moze sie komus przydac ...


niektorzy np. Artix wlozyl ECUmastera do skrytki... tez chce tak zrobić razem z innymi dodatkami...
jak przedostać najprosciej kable aż do skrytki? skrytka już wyciągnieta , sterownik tez . i nie wiem czy sie teraz wWiertać czy gdzieś jest jakiś otwór ... zarówno z jednej strony (od wew) jak i z zew (od strony silnika) blacha ...



Artix odpisal (dziekie wielkie) , ze najlepiej DRUTEM JAKIMS lub Elektroda ale dalej nie wiem gdzie bo jestem ślepy ...

no więc gdzie jest DZIURA lub COŚ TAKIEGO gdzie można przepchać kable z pod MASKI do Skrytki np. z ecumasterem.
niechce żeby coś się stało z ecumasterem wole mieć go wew bezpiecznie - i spokojnieni można podłączyć laptopa ....

maleckis
Też u siebie w E36 mieliśmy Ecumastera w schowku. Otwór, którym możesz przedostać kable, znajduje się na wysokości nr 2 pod podstawką dla akumulatora na zdjęciu, które masz u siebie w poście.



k64
ok mam, MACAC nalezy raczej przez NR 7 , ale sama dziura jest na poziomie nr 2
woytek13
CYTAT
wysokości nr 2 pod podstawką dla akumulatora


No tak jakoś by wychodziło, że przez siódemkę będzie łatwiej tam wejść tongue.gif
k64
CYTAT(woytek13 @ Thu, 29 Jan 2009 - 18:49) *
No tak jakoś by wychodziło, że przez siódemkę będzie łatwiej tam wejść tongue.gif
ale myslalem ze mialem wchodzic przez 2 tongue.gif a tam nibylo , a jedno oko mam zalepione bandażem i ciężko jakoś tak angry.gif
Jadzwin


Maleckis: Naprawde ladnie zamontowana swinka smile.gif


Jak bedziecie uzywac dluzszcyh kabelkow niz 25 cm, to sugeruje puszczenie sygnalu z czujnika polozenia walu i powrtoengo do ECU w kablu w ekranie.
Moze byc spokojnie stereofoniczny kabel, przy czym nalezy pamietac ze ekran powinien byc podpiety do masy w jednym miejscu!


Jadzwin
pol
CYTAT(k64 @ Thu, 29 Jan 2009 - 19:51) *
ale myslalem ze mialem wchodzic przez 2 tongue.gif a tam nibylo , a jedno oko mam zalepione bandażem i ciężko jakoś tak angry.gif



A kabelki do MAP moga byc dlugie?
Jadzwin
reszta kabelkow moze byc dluga nie ma to znaczenia. Jedynie kabel od indukcyjnego czujnika polozenia walu powinien byc mozliwie najkrotszy lub ekranowany...


artix
w schowku wywiercilem dwie male dziurki i DET siedzi w opasce plastykowej aby nie latal w schowku


kabel przeciagasz z kabiny pod maske ja zrobilem to przez miejsce na latarke a podem przez gumowy kolnierz ktory latwo znajdziesz pod maska

czarny is
mam pytanie co mozna robic takim ecumasterem slyszalem ze ma chamownie drogowa ale co jeszcze i jak go podlonczyc?
artix
jest o tym specjalny temat wiec poszukaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.