Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: swiece Champion do M54B30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Yacek
Co sądzicie o świecach Champion w BMW E46 330i ? Czy ktoś ma porównanie z dedykowanymi NGK ? Głównie chodzi mi o osiągi. Obecnie mam prawie nowe Championy załozone przez poprzedniego właściciela jakieś 10 tys. temu i myślę nad zmianą na NGK.
Dudek II
Kup ori bmw po 28 zł/sztuka.To też Ngk.Ale wole kupować takie niż te ngk sprzedawane w zwykłych sklepach które nie wzbudzają mojego zaufania.
Yacek
CYTAT(Dudek II @ Sun, 25 Jan 2009 - 12:52) *
Kup ori bmw po 28 zł/sztuka.To też Ngk.Ale wole kupować takie niż te ngk sprzedawane w zwykłych sklepach które nie wzbudzają mojego zaufania.


Gdzie dostanę za 28 zł oryginał do E46 330CI ?
Dudek II
Sorry mój błąd a właściwie sprzedawcy.Okazało się że w sklepie bmw na narbutta,sprzedano mi świece czteroelektrodowe w cienie dwuelektrodowych.
Yacek
Zalożyłem juz te NGK - jest minimalnma różnica na plus, ale te Championy miały też przejechane jakieś 10 tys
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.