Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kto zna internetowy sklep z czesciami ?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
somsiad511
witam poszukuje sklepu internetowego z czesciami glownie chodzi mi o czesci do chargera 2006r chodzi mi o wachacze gurne tylne i przegub ,grzebalem w google ale nieznalazlem tego czego szukalem
Jedenasty
www.rockauto.com

pozdrawiam
JackillerTDCI
AWSA jest obcykany w temacie - pytanie tylko czy oni wyślą worldwide ??
Do mojej hanki ni ch.... nie chcieli... taką mają sale policy i pozamiatane.
Oczywiście nie oni tylko sklepy HUNDY wink.gif
Jedenasty
ja zazwyczaj zamawiam z rockauto.com, summitracing.com czy jegs.com i żaden z tych sklepów nie robi problemów, dużym ułatwieniem jest posiadanie konta paypal.com, bo nawet jeśli nie mają "worldwide shipping" to paypal znacznie ułatwia im decyzję by wysłać za granicę

pzdr
JackillerTDCI
Nie przeczę tylko uczulam.

U mnie, mimo posiadanego ppala nie udało się (tzn nie próbowałem, bo powiedzieli, że jak kasa wpłynie z konta nie w US to po handlu... z tym ze chyba nie da się w pp sprawdzić banku) ale mam zamiar to sprawdzić i mimo wszystko wysłać do polski przez firmę
http://www.shipspartusa.com
tzn kupić, zapłacić ppalem, podać adres wysyłki tej firmy w NJ (taka jest procedura) i heja.
A to że wymienione przez Ciebie sklepy nie robią problemów to... tylko się cieszyćwink.gif
pozdrófffki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.